deneme

Cafe Hesap Programı

Cafeler çağımızda bir hayli alıcı ağırlayan ve oldukça rağbet gören mekanlardır. Büyük iş yükleri nedeniyle  verilen hizmetlerin niteliği ve yönetimsel yapı mevzusunda birtakım güçlüklerle karşılaşılmaktadır. Cafe otomasyon sistemleri de bu kasvetlerin çözümü için kullanılmakta ve oldukça tesirli olmaktadır. Mevzubahisi sistem sayesinde cafede kullanılan menü dijital civara aktarılarak alıcıların siparişleri anında hem mutfağa hem de kasaya iletilir. Böylece hem servis sürati ve niteliği çoğalır, hem de firmacılar mekanın genel takibini basitçe yapabilirler.

NEDEN HESAP UYGULAMASI KULLANILMALI?

Otomasyon sistemi, şirketin tüm siparişlerinin süratle hazırlanmasını ve hesap harekâtlarının basitçe hakimiyet edimesini olası kılar.

Cafe hesap uygulaması sayesinde dolu ve boş masaların tümü anında görülebilir. Yeniden masaların hesapları  toplu bir biçimde sistemde görünür ve hesap isteyen masanın hesap dökümü çıkartılabilir. Hesap ödendiğinde hesabı alış cinsi kredi kartı,nakit vs. gösterilerek masa kapatılır.Koli siparişleri de menü üzerinden sisteme girilebilir veya masalara hesap açılıp mahsul sipariş girişi yapılabilir.Eğer sisteme Caller ID arayanı göster dahil  edilmişse, telefon çaldığında otomatik olarak  arayan alıcıyı gösteren bir pencere açılır ve doğrudan koli siparişi alınabilir.Hesap kapatma operasyonları esnasında dileyen alıcıya fatura kesilebilir veya fotoğrafı hesap çıkartılabilir. Cari hesap olarak kapanan hesaplar, alakalı hesaba aktarılabilir ve cari hesap takibi yapılabilir.Adaleye programı değişik yetki seviyelerinde parolalar ile kısıtlı veya bütün yetkili kullanılabilir. Böylece gün sonunda geçmiş hesaplar üzerinde farklılık yapılması yasaklanmış olur.Cafe hesap uygulaması ile mahsul satış raporu, gün sonu raporu, garson performans raporu,ciro raporu, genel hesap raporu gibi esas raporlar çıkarılabilir.

Hesap Programı Avantajı

Adaleye programı, şirketin ana bilgisayar ya da adaleye bilgisayarına yüklenen programdır.Adaleye programı sayesinde, kasiyer tüm şirkete dominant olur; dolu ve boş masaları; masaların hesaplarını aynı anda dijital ekranda görüntüleyebilir.Adaleye programından elde edilen tüm raporlar Excel programına aktarılabilir. Böylece değişik cinste raporların elde edilmesi olası olur.

Cafe hesap uygulamalarını 1980 senesinden itibaren bilişim sektöründe olan narbarkod ve nar10 firması %100 alıcı memnuniyetini koruyarak kapıda ödeme gibi olanakları sizlere sunarak bu alanda hizmet vermektedir.

 

 

 

  Yazılım Tarihçesi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir