İşletmenize uygun bar yazılımı elinizin altında

Bar Yazılımı her işletmenin ihtiyacı aynı değil

Sayısız avantajları ile günlük işlerinizi kolaylaştıran bar yazılımı işletmenizin ya da işletmelerinizin yönetimlerine daha kolay idare ve verimlilik imkanı sağlayacak.

Gerçek zamanlı veri akışı ile daha verimli çalışıp daha iyi bir müşteri deneyimi yaşayabilecek ve sayısız zaman ile para tasarruf özelliklerinden yararlanacaksınız. Barkod ile diğer yapılacak işlemler için tıklayınız.

Operasyonu verimlilik arttığından kafanızı ağrıtacak lüzumsuz iş ve engellerle uğraşmayacaksınız.

Sipariş hatalarını en aza indiren yazılım sayesinde müşterileriniz memnun edecek beraberinde maliyeti kontrol altına alacaksınız.

İhtiyacınıza uygun şekillenebilen sistem özellikleri işinize çok yarayacak.

Tüm veriler parmaklarınızın ucunda bir tık yakınlığında olacak.

Sadece bar değil her büyüklükteki işletmenizde kullanabileceksiniz.

Satış takibi yapabilecek ve envanteri izleyebileceksiniz.

Oluşturacak belgelerle yazıcıdan çıktı alabileceksiniz ayrıca WhatsApp, e-posta ya da Viber ile bunları istediğiniz kişiye gönderebileceksiniz.

Anlık işlerinizi takip edebilecek raporlar bölümünden kar zarar durumunu görebileceksiniz.

Kasa, cari hesap ve depo geçmişini takip edebileceksiniz.

Stok listesi, cari geçmiş geçmiş raporu ve kasa geçmiş raporlarını excel dosya olarak alabileceksiniz.

CAFE TAKİP PROGRAMI

Teknolojik bir çağın içinde bulunduğumuz zamanda restoran ve cafe programı işletmelerinde pratiklik sağlayan işletme cafe programı ile takip ve hesap işleri kolayca yapılmaktadır. İşletme cafe programında kullanılan özel cihazlar sayesinde her bir masa için sipariş, garson ve tahsilat takibi, paket servisi gibi birçok işlemi emek harcamadan takip edebilme imkanına sahip olunur. İşletme cafe programı ile maliyet ve üretimin cari takibi yapılabilir, raporlama sistemi ile tüm işletme veya cafeye hakim olunabilir..

CAFE TAKİP PROGRAMI TEKNOLOJİSİ

Bir restoran veya cafe işletmek ve tüm salona hakim olmak, ürün alışverişini, siparişleri, personeli, işletme mutfağını ve hesapları aynı anda takip etmek oldukça zor bir iştir. Cafe takip programlarının sunduğu imkanlar  sayesinde cafe ve işletme yönetimine teknolojiyi kullanarak tek tuşla tüm işleri takip etmek mümkündür. İşletme veya cafelerde kurulan sistem ile takip ve hesap işleri artık kolayca halledilebilmektedir. İşletme yönetimi konusunda problemler yaşamadan tüm işlemler düzenli bir şekilde işleyerek işletmecilere teknolojik restoran ve cafe yönetim sistemi kurularak işlerin sistemli ve yolunda gitmesi sağlanır. Cafe takip programının sağladığı kolaylıklar ile; tüm masa, garson ve salon takibi düzenli olarak yapılabilir; telefonla sipariş ve kurye takibini gerçekleştirilebilir. Dokunmatik satış ekranı sayesinde tüm malzeme satım ve tahsilatını yönetmek mümkündür. Mutfak ekranı aracılığıyla mamul mal giriş çıkışını ve üretim aşamaları takip edilebilir. Maliyet ve performans raporlarının çıktısı alınarak daha kolay hesap tutulabilir. Kurulan sistem mobil cihazlar içinde çalıştığından işletme dışındayken de işletmeyi takip etme olanağı mümkündür.

728X90

CAFE TAKİP PROGRAMININ BAR YAZILIMI AVANTAJLARI

İşletme cafe programının işletmeniz için çok sayıda faydası olacaktır. İlk olarak daha düzenli ve sistemli bir çalışma daha çok kazanmanıza yardımcı olacaktır. Teknolojinin işlevselliğinizden faydalanacağınız için zamandan tasarruf eder ve çok daha az yorulursunuz. Kurulan bu program sayesinde sınırsız sayıda masa ve personel takibi yapabilir ve işinizi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. Nakit, kredi kartı ve açık hesapların özelliklerini birlikte kullanabilme imkanını sağlar. İşletme hesabının özetini çıkartarak işletmenizin mali hesaplarını daha kolay düzenleyebilmenize olanak sağlar. İşletmenizin daha verimli işleyebilmesi için işletme cafe programı hizmetini sağlamak önemli bir husus teşkil eder. Bu noktada yıllara dayanan tecrübesiyle narbarkod.com size en uygun cafe takip programını sunacaktır

  Depo Stok Giriş Çıkış Sistemi