Günümüzde en çok talep gören işletmeler arasında gelen cafeler hizmet sektörünün en işlevsel iş kolu haline gelmiştir.

Detaylı Cafeinn cafe ve restoran programı demo için. Buraya Tıklayın

Yiyecek ve içecek olmak şartıyla birçok yan ürünü de müşterilerinin hizmetine sunan cafeler bu geniş ürün yelpazesi ve sunumu hakkında cafe programı gibi yazılımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Teknolojinin ve elektronik cihazların gelişmesiyle artık bir çok işletme bu tür programlar ile menü içeriklerini servis ve siparişlerini bu programlar üzerinden halletmektedirler. İşleyişin hızlanması ve kolaylaşması gibi bir çok alternatifin yanı sıra fiyat bilgileri ürün içerikleri ödeme sırasında kolaylık gibi çoğu konuda yardımcı olan programlar hizmet kalitesini ve tercih edilme konusunu da artırıyor. Sizlerde bu programlar sayesinde iş hayatınızı artık daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Cafe Programı

Sektörde rağbetin artmasıyla beraber her sokakta neredeyse artık yeni cafeler açılmaktadır.  Burada rekabeti devam ettirebilmek için cafe sahipleri pek çok yeniliğe gitmek zorunda kalmıştır. Burada bazı kafeler kendilerine değişik konseptler edinmişlerdir. Tekerlek konsepti, hastane konsepti gibi pek çok konsept ön plana çıkmasına rağmen insanlar konsepte artık önem vermemeye başlamıştır. Konsept olayının iyice yayılmasıyla artık pek bir önemi kalmamıştır. Her zaman geçerliliğini yitirmeyecek rekabet unsuru hizmet kalitesi olarak devam etmektedir. İnsanlar kısıtlı zamanlarını geçirmek için gittikleri yerlerde eğlenmek, rahat olmak ve güzel bir hizmet almak istemektedirler. Burada iyi bir hizmet sunan cafeler her zaman daha ön planda tutulmaktadır. Starbucks, Caribou gibi firmalar müşterilerine istedikleri hizmeti en hızlı şekilde sundukları için bugün dünya üzerinde büyük bir firma olarak devamlılığını sürdürmektedirler.  Büyük bir firma olmak ve devamlılığınızı sürdürmek istiyorsanız sizler de kendinize bir çalışma disiplini oluşturmalısınız. İktisadi bilimlerde işyeri disiplinin her zaman üst düzey olması gerektiği vurgulanmaktadır. Belirli bir iş disiplini olan firmalar bu sayede hızla büyümektedir. Bunun için ERP ve Adisyon yazılımı gibi programlar kullanmaktadırlar.

Cafe Programı Nedir? Nasıl Çalışır?

Bu sistemler cafelerdeki satışları ve stokları yönetmeye yaramaktadır.  İlk olarak barkodlar aracılığıyla sisteme bütün ürünlerini tanımlamaktasınız. Tanımladığınız ürünleri niteleyen bilgileri gerekli noktalara girerek bu ürünlerin satış esnasında sisteminizde göstereceği bilgileri belirleyebilirsiniz. Burada anlık olarak satış bilgilerinizi de değiştirebilmektesiniz. Bu şekilde bilgiler girildikten sonra müşterileriniz işletmenize geldiği zaman onlardan garsonlar tabletler aracılığıyla siparişleri almakta ve sisteme girişini sağlamaktadır.  Sisteme girişi sağlanan bütün veriler anlık olarak veritabanında tutulmaktadır ve ödeme yapıldığı andan itibaren masa kapanarak arşive eklenmektedir.  Sistemin genel çalışma mantığı bu şekildedir ve görüldüğü üzere üzerinizden pek çok iş yükünü almaktadır.

728X90

Cafe Programı Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Bu yazılımı kullanan firmalar müşterilerinin gözünde çok daha hoş ve prestijli bir imaja sahip olmaktadırlar. İşlemlerini hızlıca gerçekleştirmelerinden ötürü ise müşteri memnuniyetinin üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin üst bir seviyeye çıkmasından ötürü  uzun vadede sürekli müşteri artışına sebep olarak cafenin hızlı bir şekilde büyümesine, büyüme ivmesinin yükselmesine olanak sağlamaktadır. Dijital ortamlarda saklanan ve işlenen veriler, insanlar tarafından oluşturulan verilere göre binlerce kat daha yüksek doğruluk oranları sağlamaktadır. Cafe sistemleri sayesinde sizler de yaptığınız bütün işlemler üzerinde çok daha yüksek bir doğruluk oranına sahip olabilmektesiniz ve bunun akabinde yanlış verilerin sizi yanlış bir stratejiye sokmasının önüne geçebilmektesiniz. Yoğun saat aralıklarındaki adisyonsuz siparişlerden de kurtularak olası bir maddi kaybın önüne geçebilmektesiniz. Bu kayıplar işletmelerin hiç gözüne çarpmadan yaptığı kayıplar olduğundan dolayı gizli bir şekilde uzun vadede büyük zararlara uğratabilmektedir. Cafe yazılımı sayesinde ise böyle bir durumla asla karşılaşmadan çok rahat bir şekilde adisyon işlemlerini gerçekleştirebilmekte satışlarınızı yapabilmektesiniz. POS cihazıyla entegre çalışabilmesinden ötürü masaların ödemesini anlık olarak sistem üzerinden alabilir, ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymazsınız. İsteyen müşterileriniz için alman usulü gibi farklı ödeme planları da sağlayabilmektesiniz.

  Fatura Kesme Yazılım Otomasyonu

Cafe Programı Fiyatları Ne Kadar?

İşletme üzerindeki yetkinliği ve otoritenizi arttırmak adına bu sistemlere sahip olmak çok iyi bir fikir olarak görülebilmektedir. Günlük yedeklemeler, yüksek server optimizasyonu ve anahtar teslim kurumla birlikte sizlerin hizmetine çok fonksiyonlu cafe programımızı en uygun fiyatlar üzerinden sunmuş bulunmaktayız. Bu yazılım sayesinde rakipleriniz ile çok daha iyi bir şekilde rekabet edebilir ve tedarik zincirinin büyüme basamaklarını adım adım tırmanabilirsiniz.