Restoran ve Cafe Sistemi

Cafe sipariş işlemlerinizin tamamlanması ve masa tanımlama ile rezervasyon gibi bir çok konuda cafe sistemleri yardımcınız olmaktadır.

Elektronik cihazların kullanımı yaygınlaşmakta ve kullanım işletmelerinizin işleyişini kolaylaştırmaktadır. Teknolojik olarak birçok kolaylık sunan sistemler sipariş adisyon masa rezervasyonu gibi çoğu konu ile beraber hesap ödeme işlemleri hesap sonrası kasa toplamı gibi konularda da yardımcınız olmaktadır. Bu cafe sistemleri çoğu işletme sahiplerini maliyeti açısından pahalı olabileceği yönünde düşündürebiliyor. Kısa araştırma sonucu aslında sizlere daha kolay ve hızlı hizmetler verebilen bu sistemlerin uygun maliyetli olduğu görülebilir. Gerekli lisanslar ve bu konuda bazı ödemelerin dudak uçuklatan fiyatları olmamakla beraber sadece aylık yıllık gibi kolay ödeme cihaz temini ve bakımları gibi gerekli ama uygun maliyetler ile sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Demo İçin Tıklayınız.

Cafe Restoran Sistemi

En karlı iş modellerinden birisi olan cafe sahibi olmayı amaçlıyor ve bu konuda neye sahip olmanız gerektiğini araştıyorsanız öncelikle günümüzde teknolojinin ne denli günlük hayata yerleştiğinin bilincine varmalısınız. Bu noktada işletmenize Cafe Restoran Sistemi kurulumu yaptırmak oldukça akıllıca bir tercih olacaktır. Bazı kişiler işletmem biraz daha büyüsün öyle bir sistem kurulumu yaptırırım şeklinde düşünür. İlerleyen dönemlerde kurduğunda hem geriye dönük verim kaybı, hem de çalışma sistemi uyum süreci sebebiyle maddi manevi zararlara uğramaktadır.

Cafe Restoran Sistemi Faydaları

Restoran ve cafelerde kullanılan bu sistemler öncelikle garsonların üzerindeki iş yükünü hafifletir. Sipariş alımları esnasında yoğun saatlerde oldukça büyük karışıklıklar söz konusu olabilmektedir. Bu sizleri de farkında olmadan maddi manevi zararlara sürüklemektedir. Cafe Restoran Sistemi kullanımında ise hem personel sayısını daha da azaltabilir hem de var olan personellerinize bindirdiğiniz yükü azaltabilmektesiniz.  Hazır adisyon tabloları ile sipariş alma, hesap alma dönemleri artık sona erdi ve insanların gözünde bu tarz işlemleri hala kullanan işletmeler merdiven altı yerler olarak görülmekte ve ne kadar lezzetli olursa olsun bir süre sonra müşteri bulamamaktadır.  Cafe ve restorana giden insanlar beklemek istemez ve bekletilmeyi sevmez,  eski sistemlerle ise müşterilerinizi bekletmek zorundasınız çünkü tek tek sayım yapıp hesaplamalarla uğrşacaksınız ancak yazılım kullandığınız zaman hangi masa ne kadar ödemeli anında hesaplayabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu yeni çağda insanlar gittikleri mekanlarda sadece kafa dinlemek, başka şeylerle meşgul olmamak isterler ancak siz insanları adisyon gibi ufak tefek işlemlerle uğraştırdığınız zaman siz hatta kendileri dahi farkında olmadan sizin işletmenizden soğumakta ve yeniden gelmeyi tercih etmemektedirler. Bu sebeplerden dolayı Cafe Restoran Sistemi kullanarak müşterilerinize hızlı bir hizmet verebilir ve onlara yük olmanın önüne geçebilirsiniz. Bunun devamlılığında göreceksiniz ki bir süre sonra artık siz hangi müşteriyi nereye oturtacağınızı düşünmeye başlayacaksınız zira işinizi de güzel bir biçimde yaptığınız sürece devamlı müşterileriniz sürekli olarak artacaktır.  Hem zamandan hem de maddi yükten kurtulmak adına geç olmadan sizler de sistem kurulumlarınızı yaptırmalısınız.

Cafe Restoran Uygulaması Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 2 Gb Ram
  • En az android sürümü 6.0 destekleyen
  • İşlemci hızı 1.3 gHz
  • 3G destekli
  • Minimum ekran çözünürlüğü 1280 x 800
  • 8 Gb dahili depolama alanı

Bir önceki yazımız olan Cafe Programı başlıklı makalemizde barkod sistemi, cafe barkod ve cafe program hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Detay İçin 0531 793 62 22 Numaralı Hattımızdan Size Özel Danışmanımıza Sorularınızı İletebilirsiniz