anasayfa

Demirbaş Yazılım Programı

Demirbas yazilim programi, Demirbaş Yazılımı sayesinde firmanıza ait tüm demirbaşları kaydederek birim/bölüm ve zimmet bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle firmanıza ait tüm demirbaşlar ve demirbaşlara ait ayrıntılı bilgiler kayıt altına alınarak, kontrol edebilirsiniz. Ayrıca demirbaşlarınıza ait problemler, sigorta, eskitme ya da hurdaya çıkarma işlemlerinin takibini yapabilirsiniz. Demirbaş yazılımının sigorta gibi diğer bazı programlar aracılığıyla yapılan entegrasyonları ile fiyat/maliyet takiplerini yapabilir, sigorta işlemlerine doğrudan doğruya ulaşabilirsiniz.

Demirbaş Envanteri

 

Firmanızda hangi demirbaşların olduğu, demirbaşların birimlerinin neresi olduğu, birimlerdeki sorumlu kişilerin kimler olduğu gibi genel ve ayrıntılı bir demirbaş envanteri tutmanızda size yardımcı olacaktır.

Firmanızın reel kıymetlerinden olan demirbaşlarınızın genel ve ayrıntılı bir envanterinin olması, günün sonunda sizin maliyet, sorumlulular ve ayrılan bütçe gibi konularda hızlı bilgi sahibi olmanızı sağlar.

 

Demirbaşların Maliyeti

 

Demirbaş yazılımı sayesinde şirkette kullanılan demirbaşların demirbas yazilim programi  maliyetleri bilinerek, maliyet hesaplamaları daha doğru bir biçimde yapılabilir.

Demirbaşların sadece kendi maliyetlerinin dışında, arıza, bakım ve sigorta gibi maliyetlerini de demirbaş yazılımı sayesinde işleyebilerek daha doğru maliyet raporları elde etmek mümkündür.

Demirbaş Zimmetlerini Güncel Tutmak

 

Demirbaşların zimmetli olduğu birim veya kişi bilgileri değiştikçe bu sisteme demirbas yazilim programi işlenerek güncel tutulması sağlanır.

Demirbaşların takibi için bilgi alınabilecek sorumlu kişi ve kurumların kontrol edilmesi için demirbaş yazılımlarından destek alınabilir, arıza veya herhangi bir acil bir durumda söz konusu ilgili kişileri koordine edebilirsiniz.

Demirbaş yazılımının faydaları  

 • Demirbaş olarak tanımlanan tüm materyaller demirbaş yazılımına giriş yapılı
 • Her bir giriş için sistem barkot üretir, barkotlar tek halinde veya lokasyon bazında çıktı alınabili
 • Her ürün için fotoğraf eklemek mümkündü
 • Materyaller, temel bilgi sınıflandırması dışında kategori ve alt kategori bölümü şeklinde detaylandırılı
 • Bu detaylandırma işlemi kategori seçimleri tarafından yapılabili
 • Materyeller şirket çalışanı adına zimmetlenebilir, aynı zamanda zimmet sahibi dışında bir de malzemeyi kullanan çalışan da belirtilebilir.
 • Zimmetten düşme başka çalışana da devir işlemi yapılabilir, bu işlemlerin logları tutulu
 • Materyel defter değeri amortisman değeri süresi içinde giril
 • Bilgi işlem detayı departmanında, elektronik aletlerin içindeki yazılım lisansları da kayıt altına alınabili
 • Lokasyon bazında malzemeler ekranda listelenebilir
 • Lokasyon bazında, kullanıcı bazında ve zimmet durumu bazında raporlar alınabilir.
  Barkod Yazılımı
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir