karekod uygulaması

Demirbaş Otomasyon Sistemi

Demirbaş otomasyonları sayesinde firmalar bünyelerinde bulunan demirbaş malların veya sabit kıymetlerin bilgilerini girebilir ve girilen bu bilgiler aracılığıyla dökümlerini alabilirler.

Yazılım sayesinde firmanızda bulunan sabit mal kıymet bilgilerini girebilir, amortisman ve tekrar değerlendirme, farklı bölümler arası transfer, satım ve stok sayım işlemlerini takip edebilir, işletme parametrelerini genel olarak veya her bir işletme için ayrı ayrı tanımlatabilirsiniz. Bütün bunlarla beraber sabit kıymet değerlerinizi çeşit ve türlerine göre gruplandırabilir, aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olacak biçimde amortisman hesaplama aralıklarınızı belirleyebilir, her bir demirbaşlar için sigorta durumu, garanti durumu ve özel notları girebilir, ayrıntılı bir şekilde veya özetli olacak biçimde amortisman listesi alabilir, envanter listeleri çıkartabilir, demirbaşlara ait ayrıntılar listesi, alım ve satım listesi, garanti listesi, sigorta, hurda listelerinin dökümlerini de alabilirsiniz. Dökümünü aldığınız raporları Excel içerisine otomatik bir şekilde aktarabilir ve rapor dökümlerini Xls, Html veya Xml olarak kaydedebilirsiniz.
Her işletme içerisinde barındırdığı demirbaşların takibini başarılı ve sağlıklı olarak yapmak ister. Uzun sürede demirbaş kayıplarının yaratacağı maliyetleri en aza indirgemek ve sayım yaparken zamandan tasarruf etmek, demirbaş otomasyonuna gereken önem verilerek sağlanır.
Demirbaş otomasyon sistemi özel okuyucular ve el terminalleri desteğiyle hazırlanır. Zamanı verimli kullanabilmek için gerekli altyapıları içinde barındırır. Sirket içindeki her ürün kategorilere, bulundukları bölümlere, zimmetli oldukları kişilere göre sınıflandırılır. Sınıflandırılan ürünlere ürün kimliklerini yansıtan ve dış çevre şartlarından etkilenmeyen özel etiketler hazırlanır. Böylelikle el terminalleriyle okunan her ürünün kimliği zahmetsizce sorgulanır ve üzerinde istenilen işlem uygulanır. Farklı bölümlere taşınan hareket halindeki demirbaşların eş zamanlı olarak takibi sağlanır.

Demirbaş Otomasyonunun Firmanıza Sağlayacağı Avantajlar;

** Demirbaş kayıplarını sıfıra yakın indirir.
** Zaman ve maliyet gibi konularda tasarruf sağlar.
** İşletmedeki demirbaşların istenen özellik ve sıfatlara göre ayrılmasını sağlar.
** Sayım yapma işlemi kolaylaşır ve çok kısa bir sürede sonuçlanır.
** Hareket durumundaki demirbaşların hareket raporlarının kayıt altına alınması kolaylaşır.
** İşletmedeki demirbaşın tüm nitelikleri envanter içinde kayıt altına alınabilir.
** Demirbaşların raporlama süreci çok kolay ve basit hale gelir.
** Sayım için işe alınan personellerin sayısı azaltılmış olur.
** Ürünlere ait seri numaralar ayrı ayrı takibe konu teşkil edebilir.
1980 yılından itibaren bilişim sektöründe olan narbarkod.com ve nar10.com %100 müşteri memnuniyetini gözeterek kapıda ödeme gibi imkanları sizlere sunarak bu alanda hizmet vermektedir.

  Demirbaş Takip Sistemi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir