Restoran Sistemleri | Restoran Barkod | Restoran Menu Programı

İstediğiniz adrese anahtar teslim kurulum gerçekleştirmekte ve yazılımı kullanmanız için size gerekli eğitimi vermekteyiz. oluşturabilecek etkenleri içinde barındırdığı için ucuzdur. Bu sebeple bu yazılımları almışsınız ya da almamışsınız sizin için bir fark olmayacaktır En çok özelliği içinde barındıran restoran sipariş sistemimizi de size piyasaya göre çok uygun fiyatlardan sunmaktayız, zira bizim asıl istediğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Restoran Otomasyon Sistemi Nedir başlıklı makalemizde adisyon programı, antalya adisyon ve izmir adisyon sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Detay İçin 0531 793 62 22 Numaralı Hattımızdan Size Özel Danışmanımıza Sorularınızı İletebilirsiniz

 

 

piyasaya sürmüş ve müşterilerini beklemektedir. Siz işletme sahipleri ise bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız. İstatistiksel verilerimize Kısacası, paranız boşa gidecektir. O nedenle alımlarınız esnasında asıl dikkat etmeniz gereken yazılımın size vaat ettiği özellikler olmalıdır. Fiyatlar da tam da buna göre değişmektedir.

Restoran Sipariş Sistemi Kurmak İstiyorum

Nar Bilişim olarak sizlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet vermek için sabırsızlanmaktayız. Restoran sipariş sistemi adı altında pek çok firma kendi otomasyonlarını

göre işletme sahiplerinin büyük kısmı ucuz olan otomasyonlara yönelmektedir. İşte burada yapılan en büyük yanlış da budur. Ucuz olan yazılımlar; üretim aşamasında pek çok özellikten kısılması, tecrübesiz kişiler tarafından yapılması gibi size olumsuz yönde etki

  1.699 TL Fiyatıyla GM 9 Pro neler sunuyor?
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir