Restoran Sipariş Sistemi Fiyatları

Restoran sistemini, sıradan kağıt adisyonlardan ayıran en büyük özellik kontrollü bir yapı olması olarak görülebilmektedir. Bunu açıklamak gerekirse şu şekilde betimleyebiliriz; kağıt adisyon ile sipariş alan bir garsonda tek kontrol mekanizması garsonun kendisi iken, restoran sipariş sistemi kullanan bir işletmede işletmedeki her çalışan kontrol mekanizması olabilmektedir. Bir sipariş mutfaktan çıktığı anda aşçı, komi, barista, garson, hepsinin elinden geçmektedir ve bu süreçte adisyon dijital ortam üzerinde otomatik olarak oluşturulabilmektedir. Bu sayede ise kağıt adisyonlarda meydana gelen, adisyon eksiği sorununun üstesinden gelebilmektesiniz. Bu sorun öyle baş ağrıtıcı bir sorundur ki, hiç fark etmeden işletmeleri büyük zararlar altına sokabilmektedir. Her kayıp kaçak sipariş aslında işletmedeki maliyeti arttırmaktadır. Hesap dışı maliyetler ise bir parazit gibi sizleri onu hiç görmediğiniz halde yer, bitirir. Bundan uzak durabilmenin en etkin yolu Restoran sipariş sistemi edinmekten geçmektedir.

Restoran Sipariş Sistemi Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Restoran sipariş sistemi adı altında pek çok firma kendi otomasyonlarını piyasaya sürmüş ve müşterilerini beklemektedir. Siz işletme sahipleri ise bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız. İstatistiksel verilerimize göre işletme sahiplerinin büyük kısmı ucuz olan otomasyonlara yönelmektedir. İşte burada yapılan en büyük yanlış da budur. Ucuz olan yazılımlar; üretim aşamasında pek çok özellikten kısılması, tecrübesiz kişiler tarafından yapılması gibi size olumsuz yönde etki oluşturabilecek etkenleri içinde barındırdığı için ucuzdur. Bu sebeple bu yazılımları almışsınız ya da almamışsınız sizin için bir fark olmayacaktır. Kısacası, paranız boşa gidecektir. O nedenle alımlarınız esnasında asıl dikkat etmeniz gereken yazılımın size vaat ettiği özellikler olmalıdır. Fiyatlar da tam da buna göre değişmektedir.

Restoran Sipariş Sistemi Kurmak İstiyorum

Nar Bilişim olarak sizlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet vermek için sabırsızlanmaktayız. İstediğiniz adrese anahtar teslim kurulum gerçekleştirmekte ve yazılımı kullanmanız için size gerekli eğitimi vermekteyiz. En çok özelliği içinde barındıran restoran sipariş sistemimizi de size piyasaya göre çok uygun fiyatlardan sunmaktayız, zira bizim asıl istediğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

  Cafe Restoran Sistemi