Tekel Barkod Sorgulama Sistemi büyük market sayısı ne kadar artarsa artsın günümüzde hala tekel büfeleri ve tekel bayileri varlıklarını sürdürmeye devam etmektedir. Alkollü içecek, sigara ve çerez almak için marketlerden çok tekel büfelerini tercih ederiz. Tekel bayii sahibi kişiler dükkânlarında yer alan ürünlerin kontrolünü sağlamak ve stok takibini yapabilmek için çeşitli barkot programı ihtiyacı duyar. Tekel satış programı ile tekel bayiler artık ürün satış takibini ve ürün stoklanmasını kolayca kontrol edebilir.

İşletmenizin Zarar Etmesini Önleyin

Tekel Barkod Sorgulama bayii barkod sistemiyle gelen ürünlerin kayıtları, sisteme girişleri kolayca takip edilir. Takibi yapılmayan her ürün size zarar ettirir. Ürünlerinizi takip etmek, zarar etmemek için siz de tekel barkod sorgulama sistemlerini kullanabilirsiniz. Tekel bayii barkod sistemlerini sitemizden bütçenizi zorlamadan uygun ödeme seçenekleri ile temin edebilirsiniz. Sizlerde tekel bayiinizde ürün satışını ve stok durumunu kolay kontrol etmek, bu konuda rahatlamak istiyorsanız size önerdiğimiz tekel barkod okuma sistemlerini deneyebilirsiniz.

Satış ve Stok Takibi Yapabilirsiniz

Tekel Barkod Sorgulama Programı ile satış yapmış olduğunuz Tekel ürünlerinizi basit ve rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Marketler günlük, aylık ve senelik olarak almış ve satmış oldukları tekel ürünlerini bu program ile takip edebilir. Tekel-Büfe Barkod Sistemi üzerinizdeki bütün yükü alarak işinize daha çok odaklanmanızı sağlayacak. Tekel-Büfe Barkod Sistemi ile ürünlerinizi sisteme tanıtabilirsiniz. Satış sonunda sistem satılan ürünü stoktan düşürür.  Anlık olarak hangi üründen ne kadar kaldığına, son dönemde hangi ürünün ne kadar satıldığına bu sistem ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yüksek iş yükünüzü bu sistem ile atlatmış olursunuz.

Can Tekel Beşiktaş

Hızlı Satış İşlemleri

Hızlı satış işlemleri ile bir tekel bayisi işletiyorsanız hızlı ve pratik olmalısınız. Müşterileriniz ağır ve hantal olmanızdan dolayı alışveriş için başka yerleri tercih edebilir. Birkaç ürün alıp çıkmak isteyen müşteriler bekletilmekten hoşlanmaz. Barkod okuma sistemi ile işletmenizde hızlı ve pratik işlemler yapabilirsiniz. Böylece müşterilerinizi çok bekletmemiş olursunuz. Sistem ile para üstünü ne kadar vereceğiniz otomatik olarak hesaplanır. Böylece siz de müşterilerinizi hızlı işlem yaparak mutlu etmiş olursunuz.

Tekel-Büfe Barkod Sistemi Kullanımının Avantajları Nelerdir?

1-Müşterileri bekletmeden hızlı bir şekilde satış işlemlerini yapabilirsiniz.
2-Elle stok giriş ve çıkışları yapabilmenizin yanı sıra barkod okuyucu yardımıyla seri bir şekilde envanter sayımı yapabilirsiniz.
3-Sistem üzerinden bütün ürünlerin anlık stok takiplerine ulaşabilirsiniz.
4-Alkol ve Gazlı içecekler gibi litre ve ml ile boyut belirtilen ürünleri; boyutlarına göre ücretlendirebilirsiniz.
5-Fıstık, çekirdek, kutu çikolata, lokum gibi kilogram ve gram olarak ağırlıkları belirtilen ürünleri ağırlıklarına kadar filtreleyerek stok takibi yapabilirsiniz.
6-Barkod okuyucu ile birlikte çalışabilme özelliğine sahip olup, barkod üzerindeki numaraları sisteme girmenize gerek kalmadan okuyucu yardımıyla anlık olarak sisteme tanıyabilirsiniz.
7-Olası barkod okuyucu arızaları gibi durumlara karşı barkodları manuel olarak da girebilirsiniz.
8-Yüzlerce hızlı tuş tanımlayarak, çok fazla yaptığınız işlemler için size kısa yol oluşturur.
9-Günlük olarak yapılan yedeklemeler sayesinde olası bilgisayar arızalarınızda verilerinizin silinip gitmesine engel olur. Yapılan yedeklemeyi tamir edilen bilgisayarınıza birkaç dakika içerisinde tanımlar. İşlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
10- Hızlı stok girişi yapabilmekte ve bilgi girişlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

  Barkod Sorgulama Nedir