Restoran Adisyon Sistemi

Restoran adisyon sisteminden önce müşteriler ödemesi gerekenden az ücret ödeyerek, işletmenin üretim maliyetlerinde artışı söz konusu hale getirmekteydiler. Bu noktada garsonların üzerindeki yükün daha da az olabilmesi adına restoran sipariş sistemi geliştirilmiştir. Bu sipariş sistemide sizlere zincirleme verim getirisi sağlayacaktır. Veriminizi bu denli yükseltmek ve işyerinizin büyüme hızını arttırmak istiyorsanız en uygun fiyatlar üzerinden size en çok getiriyi sağlayacak olan restoran sipariş sistemimizi hemen incelemeli ve edinmelisiniz. Gördüğünüz üzere alımı gerçekleştirdikten itibaren, cironuz aynı kalsa bile kısa bir süre sonra bu yazılım sayesinde kar marjınızda artış görülebilecektir.

Restoran Sipariş Sistemi Fiyatları

İşletmenizde restorant adisyon sistemi bulundurmak sadece maddi açıdan değil personel açısından da verimli olacaktır. Üzerine iş yükü binmeden rahat çalışan personeller daha mutlu ve verimli bir şekilde çalışacaktır.  Bu şekilde baktığınız zaman bu programı satın alan bir işletme kısa bir süre sonra, programa verdiği ücreti amorti ederek geri kalan süreci kar marjı olarak değerlendirebilmektedir. Çok kısa bir sürede kendini amorti edebilmesi sebebiyle ve çok uzun bir süre işletmenizde ihtiyacınıza cevap olabilme yeteneği nedeniyle işletmeniz için mali açıdan da verimli bir alım olarak görülebilmektedir. Teknolojinin bize sunduğu en verimli otomasyonlardan biri olan restaurant sipariş yazılımı; işletmede sanki birkaç personel daha çalışıyormuşçasına yüksek bir performans sunmaktadır.

Restoran Sipariş Sistemi Fiyatına Değer mi?

Restoran adisyon sistemi işletmenizde çalışan personellerin üzerindeki yükün büyük kısımını alan bu sistem sayesinde, personel ihtiyacınız minimalize edilebilmektedir. Bu sayede sadece programın ücretini ödeyerek; her ay personele harcadığınız maaş, sigorta, akbil gibi ücretlerden tasarruf etmiş olursunuz. Çok kısa zamanda en doğru tercihi yaptığınızı sizler de fark edecek, işletmenizin büyümesinin keyfini yaşayacaksınız.

Örneğin bir masaya sipariş verildikten biraz zaman geçtikten sonra tekrar bir sipariş istendiğinde yoğunluğun telaşı ile bazen garsonlar bu siparişleri adisyonlara girmeyi unutmaktaydılar.

Restoran Sipariş Sistemi

Ülkemizde esnaf lokantasından, alakart restoranlara kadar belirli bir zamana kadar kağıt adisyonlar kullanılmıştır. Bu süreçte gerek garsonların dikkatsizliği, gerekse diğer etkenler yüzünden işletmeler farkında olmadıkları zarara girmekteydiler.

  Gizlilik Sözleşmesi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir