Cafe Adisyon Sistemi

Restoran barkod sistemi yokluğunda kişilere adisyon takibi ya da benzeri işlemler yaptırdığınız zaman, insanlar sizin işletmenizden soğuyacaktır. Her ne kadar çok basit gibi görünse de adisyon verilmesini ve bunun takibinin müşteriye bırakılmasını dahi istemezler. Çünkü insanlar buraya geldikleri zaman sadece kendi sohbetlerine, sevdiklerine yönelmek isterler.

Restoran Barkod Sistemi

Restoranlar insanların sevdiği kişileri de alıp gittiği, burada güzel zaman geçirmek ve hep beraber yemek yemek istediği işletmelerdir. Böyle durumlarda insanlar asla işletmelerle arasında sorun yaşanmasını istemezler ya da işletmelerin onları çeşitli detaylarla yormalarını istemezler. Burada performans anlamında değil, böyle bir sisteme sahip olduğunuz için kurumsal bir işletme imajına girmeniz de büyük bir etken olacaktır. Müşteriler sizi profesyonel bir işletme olarak görecektir ve bu onları derinden etkileyecektir. Bu sistem sıradan bir restoran takip sisteminden çok daha kapsamlıdır. Burada ürünleri sadece barkod okuyucuya okutmanız yeterli olmaktadır. Bu sayede her ürünü tek tek bularak seçim yapmanıza gerek kalmamaktadır. Hal böyle olunca devamlı müşterileriniz yani müdavimleriniz zamanla artacaktır.

Restoran Barkod Sistemi Kullanmanın Etkisi 

Tedarik zincirinde kamçı etkisi denilen bir risk grubu vardır. Burada en büyük etken öngörü eksikliği olmaktadır. Yani potansiyeli belirli olmayan işletmeler üretimi azaltarak ya da arttırarak taleple dengelenmeyince batma noktasına gelebilmektedir. Sizler eğer bu sistemi verimli bir şekilde kullanırsanız, bu etkiyi ortadan kaldırabilirsiniz. Bu etkinin kalkmasının en büyük etkeni ister istemez müdaviminiz olan müşterileriniz olacaktır. Onlar sayesinde rahat bir nefes alabilecek, potansiyelinizi bilecek ve planlarınızı bu doğrultuda yapabileceksiniz. Aksi halde bir gün 50 bir gün 10 kişi gelen bir işletme asla devamlılığı olan bir işletme olamayacaktır.

Anında ürünü sisteme girebilir ve masayla eşleştirme yapabilirsiniz. Bu hem müşteri açısından hem de siz ve değerli çalışanlarınız açısından çok daha kullanılabilir bir yöntemdir. Performansı en üst seviyeye getirerek müşterilerinizi memnun etmek durumunda olma şansına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde müşterilerinizi yavaş yavaş kaybedecek ve tarihin tozlu yollarında kaybolup gidecek bir işletmeye sahip olacaksınız demektir.

Restoran Barkod Sistemi Faydaları

Restoran Barkod Sistemi böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız için tasarlandı.

  İletişim Formu
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir