Depo Barkod Sistemi

İşletmelerin en büyük sorunu elbette stok takibi gerçekleştirmek olmaktadır. Elinde stok bulundurmayan ya da eksik bulunduran işletmeler satış esnasında çok büyük sıkıntılar çekmektedir. Eminiz ki siz de elinde stok olduğunu sanıp da, satışı yapınca olmadığını fark ederek batma noktasına gelen pek çok işleme görmüşsünüzdür. Buradaki sıkıntı teknolojiden geri kalmanın beraberinde getirdiği sıkıntılardan dolayı oluşmaktadır. Teknolojinin gücü arkasına alarak depo barkod sistemi kullanan firmalar asla böyle sorunlarla karşı karşıya gelmemektedir. Depo barkod yazılımlarının pek çok artısı bulunmaktadır. Bu artıların bulunma sebebi ürünün depoya girişinden, ürünün depodan çıkışına kadar ki bütün süreçlerde aktif olarak rol oynamasından dolayıdır.  Adeta bir depo bekçisi gibi her ürünün anlık takibini yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

 

Depo Barkod Sistemi Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu sistem ürünün ilk depoya girdiği anda barkod aracılığıyla sisteme tanıtılmasıyla başlayan süreçlerin bütününü ele almaktadır. Her noktada ağırlığını koyan ve ürünün her aşamasını sizlere gerçek zamanlı olarak gösterme gücüne sahiptir. Ürün depoya girerken barkod bilgisini, ürünün adını, cinsini, adetini, lot sayısını, bulunduğu rafı, birden çok depo varsa hangi depoda olduğunu, bedenini, rengini ve bunun gibi her alana yönelik çeşitli varyasyonlarını bilgi olarak girebilmenize imkan sağlamaktadır. Bu bilgiler ışığında ürünü veritabanınıza ekler ve dünyanın neresinde olursanız olun, tek bir ürünün hangi deponun neresinde olduğuna kadar her detayı size sunabilmektedir. Bu sayede karışıkların önüne geçmekle kalmaz aynı zamanda kayıp kaçak ürünlerin de önüne geçebilirsiniz.

Depo Barkod Sistemi Fiyatları

Depo barkod sistemi satın almak için öncelikle “Sektörünüzde nelere ihtiyaç var?” bunun bilincinde olmalısınız.  Daha sonra bir depo barkod yazılımı size ne sunmalı bunu analiz etmeli ve bu doğrultuda analizlerinize başlamalısınız. Ne kadar çok özellik olursa o kadar çok fiyat artacaktır bunu göz ardı etmeyiniz. Bizler NAR Bilişim olarak sizlere en iyi fiyat üzerinden, ihtiyacınız olan bütün özellikleri sunmaktayız. İhtiyacınız olan özellikleri kendimiz çoktan analiz ettik ve bu sebepten sizin bu analizle bile uğraşmanıza gerek kalmayacak şekilde otomasyonumuzu tasarladık. Satın almak ve bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

  Cafe Restoran Sistemi