IMG 7982

Demirbaş Otomasyon Program Sistemi

Demirbaş otomasyonları sayesinde şirketler bünyelerinde bulunan demirbaş mülklerin veya statik bedellerin bilgilerini girebilir ve girilen bu bilgiler aracılığıyla dökümlerini alabilirler.

 

Yazılım sayesinde işletmenizde bulunan statik mülk değer bilgilerini girebilir, amortisman ve tekerrür değerlendirme, değişik kısımlar arası transfer, satım ve stok sayım operasyonlarını takip edebilir, firma parametrelerini genel olarak veya her bir firma için ayrı ayrı belirletebilirsiniz. Tam bunlarla birlikte statik değer bedellerinizi çeşit ve cinslerine göre gruplandırabilir, aylık, 6 aylık ve 1 senelik olacak şekilde amortisman hesaplama aralıklarınızı tanımlayabilir, her bir demirbaşlar için sigorta vaziyeti, garanti vaziyeti ve özel anekdotları girebilir, detaylı bir biçimde veya özetli olacak şekilde amortisman listesi alabilir, stok listeleri çıkartabilir, demirbaşlara ait detaylar listesi, alım ve satım listesi, garanti listesi, sigorta, hurda listelerinin dökümlerini de alabilirsiniz. Dökümünü aldığınız raporları Excel içerisine otomatik bir biçimde aktarabilir ve rapor dökümlerini Xls, Html veya Xml olarak kaydolabilirsiniz.

Her firma içerisinde barındırdığı demirbaşların takibini zaferli ve sıhhatli olarak yapmak ister. Uzun zamanda demirbaş kayıplarının yaratacağı maliyetleri en aza indirgemek ve sayım yaparken zamandan tasarruf etmek, demirbaş otomasyonuna gereken önemsenerek sağlanır.
Demirbaş otomasyon sistemi özel okuyucular ve el terminalleri yardımıyla hazırlanır. Zamanı yararlı kullanabilmek için lüzumlu altyapıları içinde barındırır. Sirket içindeki her mahsul kategorilere, bulundukları kısımlara, zimmetli oldukları bireylere göre sınıflandırılır. Sınıflandırılan mahsullere mahsul kimliklerini yansıtan ve dış etraf koşullarından etkilenmeyen özel yaftalar hazırlanır. Böylece el terminalleriyle okunan her mahsulün kimliği zahmetsizce denetlenir ve üzerinde istenilen operasyon uygulanır. Değişik kısımlara taşınan hareket halindeki demirbaşların eş zamanlı olarak takibi sağlanır.

Demirbaş Otomasyonunun İşletmenize Sağlayacağı Avantajlar;

** Demirbaş kayıplarını sıfıra yakın indirir.
** Zaman ve maliyet gibi mevzularda tasarruf sağlar.
** Şirketteki demirbaşların istenen özellik ve sıfatlara göre dağılmasını sağlar.
** Sayım yapma operasyonu basitleşir ve çok kısa bir zamanda sonuçlanır.
** Hareket gidişatındaki demirbaşların hareket raporlarının kayıt altına alınması basitleşir.
** Şirketteki demirbaşın tüm kaliteleri stok içinde kayıt altına alınabilir.
** Demirbaşların raporlama süreci çok basit ve kolay hale kazanç.
** Sayım için işe alınan personellerin rakamı eksiltilmiş olur.
** Mahsullere ait seri numaralar ayrı ayrı takibe mevzu teşkil edebilir.

1980 senesinden itibaren bilişim sektöründe olan narbarkod.com ve nar10.com %100 alıcı memnuniyetini koruyarak kapıda ödeme gibi ihtimalleri sizlere sunarak bu alanda hizmet vermektedir.

 

 

  Otel Demirbaş Yazılım Programı
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir