lennons visual

Restoran Yönetim Sistemi

Restoran Yönetim Sistemi

Restoran ve kafeler özellikle insanların geldikleri zaman ekstra kaliteli bir hizmet beklentisi oluşturduğu noktalardandır. Zira insanlar yemeklerini ya da içeceklerini aslında kendi evlerinde yiyebilirler fakat bunu dışarıda yapmak istiyorlar çünkü eşleri ve dostlarıyla ilgi, alakayı kesmeden keyifli zaman geçirme amacı gütmektedirler. Bu sebepten de haklı olarak işletmenin onlara hızlı, lezzetli ve güler yüzlü olmasını beklemektedirler. Bu beklentileri karşılamanın lezzet ve güler yüzlü olma kısmına biz müdahale edememekteyiz ancak size teknolojinin bize verdiği güç ile yüksek hızda hizmet verebilme olanağını sağlayabilmekteyiz. Restoran yönetim sistemi sayesinde, işletmenizdeki esas güç ve yüksek otorite haline gelebilirsiniz. İşletmede olmadığınız zamanlarda dahi garson ve komilerinizin performanslarını ölçebilirsiniz. Onların işlerini ne denli iyi yaptığını analiz edebilir ve bu doğrultuda gerekli uyarıları gerçekleştirebilirsiniz.

restoran adisyon programi

Restoran Yönetim Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Bütün masaları ayrı ayrı inceleyebilmenize olanak sağlamaktadır.

Birkaç dokunuş yardımıyla adisyon oluşturabilmenize olanak sağlamaktadır.

Müşterilerin ödemelerini alman usulü gibi farklı tarzlarda yapabilmelerine imkan tanımaktadır.

Müşterilerinizin ödemeleri yapmasıyla senkronize olarak fiş ya da fatura işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirme, sizi ekstralarla uğraştırmamaktadır.

Bütün verileri, tabloları aracılığıyla veritabanı üzerinde saklamaktadır. Bu sayede incelemeniz gereken verileri hızlıca erişerek inceleyebilir, gerekli müdahaleleri anında yapabilirsiniz.

Cari ve fatura kayıtlarına tek bir menü üzerinden ulaşabilirsiniz. Gereken merciilere, gerekli noktalarda bu raporları sunabilirsiniz. Bu da denetimlerinizi daha hızlı bir şekilde geçirmenize ve işinize koyulabilmenize olanak sağlamaktadır.

Dönemsel, mevsimsel, haftalık, aylık, günlük raporları edinerek şirketinizin gelecek planlamasını yapabilirsiniz.

Masaların analizini gerçekleştirerek, iç dizayn konusunda iyileştirmelere gidebilirsiniz.

728X90

Restoran Yönetim Sistemi Fiyatına Değer mi?

Restoran yönetim sistemlerine genel olarak işverenler ilk başka olumsuz bakmaktadır. Hatta biraz büyüyelim öyle alırız minvalinde cümlelerle zamanı ileriye atmaya çalışmaktadırlar. Bu büyük bir hatadır, ilk başta bu alımı gerçekleştiren işletmeler uyum sürecini daha çabuk atlatarak iş üzerindeki yükünü hafifletmektedir ve ilk başta ödenen para yapılan tasarruflar sayesinde zamanla kendini amorti etmektedir ve ilerleyen süreçte tamamen size tasarrufları sayesinde ek gelirler getirmektedir. Bu noktada sisteme hemen entegre olmakta büyük fayda bulunmaktadır.

 

  Demirbaş Takip Sistemi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir