fbpx
  • Ana Sayfa
  • Nar10 Özellikler
  • Modüller
  • Galeri
  • Referanslar
  • İletişim
CLOSE
Ana Sayfa / Genel / Neler Yapıyoruz

Neler Yapıyoruz

MAĞAZA YAZILIMI

MAĞAZA YAZILIMI

Mağaza yazılımları ürünlerin rengi, modeli, bedeni ve sayısı gibi bir çok konuda bilgiye kolaylıkla hakim olmayı sağlamaktadır.

DEPO VE STOK YÖNETİMİ

DEPO VE STOK YÖNETİMİ

Çeşitli ürünler yelpaze olarak genişledikçe depolarımızın dağınık olmadan tertipli ve düzenli şekilde çalışma ve işleyişe sahip olması stok kontrolü ile sağlanabilmektedir.

DEMİRBAŞ YÖNETİMİ

DEMİRBAŞ YÖNETİMİ

Demirbaşların bakım periyotları ve yenileme süreçlerini düzene sokar. Bu süreçlerin analizini ve takvimi tutmayı sağlar. Her demirbaşın verildiği lokasyonu kayıt olarak tutar bu sayede ulaşmak istediğiniz demirbaşın sadece ID bilgisini girerek kimde ve nerede olduğunu bulabilirsiniz.

KAFE RESTORAN SİSTEMLERİ

KAFE RESTORAN SİSTEMLERİ

Cafe sipariş işlemlerinizin tamamlanması ve masa tanımlama ile rezervasyon gibi bir çok konuda cafe sistemleri yardımcınız olmaktadır.

BARKODLU HIZLI SATIŞ

BARKODLU HIZLI SATIŞ

Barkodlu Hızlı Satış Programı ile işleriniz kolaylaşır zamandan kazanırsınız.

KAREKOD YAZILIM

KAREKOD YAZILIM

Karekod yazılımlarımız sayesinde iş hayatınızda hem siz hem personelleriniz rahatlayacak.

MOBİL YAZILIM

MOBİL YAZILIM

Özellikle iş yaşantısında sunmuş olduğumuz mobil uygulama çözümleri ile fark yaratan hizmetlerin altına rahatlıkla imzamızı atarız.

WEB YAZILIM

WEB YAZILIM

Artık firmalar gelişmiş web yazılım yönetimleri ve denetlemeleri merkez ofisinden gerçekleştirebiliyorlar. Her türlü bilgilendirmeyi, kararı ve sonucu tüm şubelere rahatlıkla ulaştırabiliyor. Bunu Web tabanlı uygulama geliştirme sistemi sayesinde yapıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Web Yazılım başlıklı makalemizde internet site yazılım, web sitesi ve web sitesi oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir