Neden İnstagram’da Satış Yapmalıyım?

İnstagram günümüzde insanların en hoşlandığı uygulamalardan birisi olmuştur ve Facebook Inc. ‘in instagramı satın almasıyla birlikte yapılan yatırımlar insanların burada daha fazla  zaman geçirmesine neden olmuştur. Günün en azından 30 dakikalık bir dilimi instagrama tüketen insanlar burada oyuncular, programlar ve dostlarını takip etmektedir. Son yarıyıllarda ise yapılan yeni aktüellemelerle beraber e-ticaret alanında da baskın hale gelmeye başlamıştır. Pos aygıtlarının instagrama entegre olması, butiklerin açılması ve dağılması gibi pek çok etmen instagramda satış mevzusunu ehemmiyetli hale getirmeye başlamıştır.

Burada satış yapan bireyler ise gayet hoş cirolara ulaşabilmektedir. Türkiye’de takribî 20 milyon kullanıcısı bulunan instagram e-ticaret ile uğraşan şahıslara çok büyük bir Pazar kalitesindedir ve maksat kitlenize basitçe erişebilmeyi sağlamaktadır. Neredeyse bir ülke popülasyonu kadar faal bir kullanıcı kitlesi olan instagram ise burada bütün olarak bir e-ticaret kanalına mutasyonu sergilemektedir.  Tedarik zincirinde ise zaferli olabilmenin tek yolu satış yapabilmek değildir. Barkod Sistemi bu satışı en doğru biçimde idaremek oldukça ehemmiyetlidir bu da tedarik zincirinin ana unsurlarını yerine getirebilmekle ancak mümkün olabilmektedir. Tedarik zinciri üzerinde stok takibi, lojistik ve muhasebesel hesaplamalar sizleri zafere eriştirecek yegane yapılar olarak görülmektedir.   Instagram Satış Takip Sistemi ise sizlerin bu noktada takviyeyi yetişmekte ve tam satış süreçlerinizi tek bir merkez üzerinden hakimiyet edebilme, analiz ve rapor alabilme uğru sunmaktadır.

İnstagram Satış Sistemi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Satılan mahsullerdeki kar marjlarınızı yazılım üzerinden araştırabilir ve muhtemel hasar gidişatlarının önüne basit bir biçimde geçebilirsiniz.
  • Satış esnasında fatura kesebilir ve cari oluşturabilirsiniz.
  • Şirketinizde değişik otomasyonlar kullanıyorsanız onlarla tümleşik bir yapıda çalışmasını sağlayabilir ve otomatik bilgi senkronizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tam bilgilerinizi günlük olarak yedekleyebilir, muhtemel bilgi kayıplarının önüne geçerek alıcı portföyünüzü elinizde yakalamaya devam edebilirsiniz.
  • Tam tüketmelerinizi ayrı ayrı filtreleyebilir, bütçe ayırımlarınızı bu yönde asıllaştırarak adaleye idaresini kolaylaştırabilirsiniz.
  • Anlık olarak raporlama alternatifleri sayesinde gereksiniminiz olan tam raporlara süratlice erişebilmektesiniz.
  Barkod Sisteminin İşletmeler İçin Önemi