Depo Takip Programı

Depo üzerindeki ürünlerin takibi gerçekleştirmek her zaman işletmeler açısından can alıcı detaylardan birisi olmuştur. Çok büyük giyim şirketleri bile kısa bir süre öncesine kadar günlük çalışan yevmiye elemanlarını toplayarak deposuna gönderir ve ürün sayımı gerçekleştirirdi. Günümüzde ise artık buna gerek kalmamakta, depo takip programı sayesinde ürün sadece depoya girerken ve çıkarken kaç adet kaç adet girdiğini belirtmeniz yeterli olmaktadır. Takip programı sizden ürüne ait bazı detayları özellikle istemekte ve buna göre tablo oluşturmaktadır. Bu tablolar sonucunda ürünlerin lokasyon ve adet gibi bütün bilgilerine ulaşabilmekteyiz. Eskisi gibi teker teker manuel sayımların yapıldığı sistemler artık çökmüş ve çok fazla verimsiz vaziyette bulunmaktadır. Doğal olarak küçük ya da büyük işletme fark etmeden bütün işletmeler bu sisteme doğru geçişini hızlandırmaktadır.

Depo Takip Programı Özellikleri Nelerdir?

  • Depoya giren ve çıkan bütün ürünleri tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz.
  • Depo sayısı ve konumu fark etmeksizin bütün depolarınızı tek elde toplayabilirsiniz.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun depoların kontrolünü elinizden bırakmadan, sanki işin başındaymışçasına sürdürebilirsiniz.
  • Alımlar ve satışlar esnasında hızlı bir biçimde fatura kesebilirsiniz.
  • Faturalarınızı kayıt altında tutarak istediğiniz zaman onlara erişim sağlayabilirsiniz.
  • İstediğiniz tarih bandındaki raporları grafik şeklinde, tablo şeklinde ya da sütun grafiği şeklinde alabilirsiniz. Bu size bir karar almanız gereken noktalarda destek mekanizması görevi görecektir.
  • Kolay ve anlaşılır bir ara yüze sahiptir. Teknolojiyle kavgalıyım ben diyen kişilerin bile çok kolay bir biçimde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.
  • Sade olmasına rağmen içerisinde çok fazla özelliği barındırmaktadır.
  • Günlük yedeklemeler yapılmaktadır. Bu asla verilerinizi kaybetmemenize neden olmaktadır.

Depo Takip Programı Kurmak İstiyorum

İşletmenizde bir depo takip programı istiyorsanız tam adresine geldiniz demektir. Sizlere yukarıda saydığımız özellikleri içinde barındıran hatta sayamadıklarımız dahi olan depo takip programımızı sunmaktan gurur duymaktayız. İşletmenizdeki süreçlerin tamamında yanınızda olacak, alış ve satışlarını kolay bir şekilde yönetebileceğiniz depo takip sistemine sahip olmak için bizimle iletişime geçin ve Türkiye’nin her yerine yaptığımız gibi anahtar teslim kurulumunuzu gerçekleştirelim.

  Cafe Adisyon Programı