Barkodlu Satış Sistemi Fiyatları

Barkodlu Satış Sistemi Fiyatları

Barkod; ürünlerin tedarik zinciri üzerindeki kimlikleridir. Barkodlar aracılığıyla ürünlerin bütün geçmişine ulaşabilmekteyiz. Burada bahsi geçen geçmiş nerede üretildiği, hangi sektörde üretildiği, hangi firmaya ait olduğu gibi detaylardır. Barkod ve yazılımın birbiriyle olan mükemmel ötesi uyum sayesinde barkod, pek çok alanda bizlerin yardımına koşmaktadır. Ürünleri barkod aracılığıyla kolayca sistemimize tanılayabilmekte, depo sayımlarımızı gerçekleştirebilmekte ve satış işlemlerini yine hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmekteyiz. Barkodu efektif kullanarak şirketimiz üzerindeki yetkinliğimizi en üst seviyeye çıkarabilir ve daha iyi bir yönetim sağlayabiliriz. Ürünlerimiz üzerindeki barkodları, barkod okuyucu kullanarak sistemimize ekleyebilir ve daha sonra yine satış sırasında sadece barkod okuyucu kullanarak satış işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. İnsanlara nazaran birkaç milyarda bir daha az hata yapan bilgisayarlar sizleri beşeri kaynaklı hatalardan koruyarak, satış esnasında yapılan zarar ihtimallerini sıfıra indirmektedir. Hata oranını sıfırlarken aynı zamanda iş yükünü üzerinizden alarak sizlere personel ve zamandan tasarruf sağlatmaktadır.

Barkodlu Satış Sistemi Nedir?

Bu sistem sayesinde satışlar eskisinden daha hızlı ve kayıp kaçak oranları az bir hale gelmiştir. Önceden sisteminize tanılanmış olan barkodlar aracılığıyla ürünlerin bütün bilgilerini kendi içinde barındırarak sizlere satış esnasında büyük bir destek olmaktadır. Ürünü sadece sisteme barkod okuyucu aracılığıyla göstermeniz ürünün satışını gerçekleştirmeniz için yeterli olmaktadır. Ürüne daha önce tanıladğınız fiyat bilgisini sistemden çekerek, satılan ürün adetiyle çarpmaktadır ve ürünün satış fiyatını aynı sepette satılan diğer ürünlerin fiyatlarının üzerine eklemektedir. Bu sayede hızlı ve basit bir biçimde satış işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Barkodlu Satış Sisteminin Avantajları

  • Alışveriş süreçlerinin hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır.
  • Beşeri hatalardan uzaklaştırarak sepet toplamını ve ödenmesi gereken ücretleri en doğru şekilde belirtir.
  • Şirketinizde bulunan diğer yazılımlarla uyum içinde çalışarak manuel veri aktarımı yapmak gibi bir uğraşa gerek bırakmadan veri aktarımını gerçekleştirir.
  • Satılan ürünleri otomatik olarak stoklardan düşerek, belirli stok limitlerinde uyarı gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede stoksuz kalmak gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.
  • Sizlere profesyonel bir görünüm kazandırarak müşterilerinizi etkilemenizi sağlamaktadır.
  Depo Envanter Ne İşe Yarar
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir