Adisyon Programı

Adisyon, hizmet sektöründe faaliyet gösteren lokanta, restoran, cafe ve pub gibi işletmelerin masa takibini sağlamak amacıyla kullandığı bir kayıt sistemidir. Teknolojinin gelişmiş olmadığı dönemlerden beri kullanılmakta olan bu sistemde daha önceleri kağıt kullanılmaktaydı. Garson masa başına gelir, isteklere çarpı işareti atar ve masaya bırakırdı. Siz ne alırsanız alın, her geldiğinde aldığınız şeyin yanına bir çarpı daha atarak adisyonunuzu oluştururdu. Bu sistem kendi içinde çok fazla hataya meyilli bir sistemdi. Zira kağıt ile adisyon alınan yöntemlerde garsonlar siparişlere belirli saat aralıklarında yetişemedikleri için hata yapmaya çok meyilliydiler. Bu saatlerde söylenen bazı siparişler adisyonlara geçmemekteydi ve doğal olarak müşteriler bunlar için para ödememekteydiler. İşletmeler ise farkında olmadan bu konuda zarara girmekteydiler.

Neden Adisyon Programı Almalıyım?

Yukarıda belirtilen zararın önüne geçebilmek adına başlıca yapmaları gereken şey elbette ki yeni sisteme uyum sağlayarak bu hataların farkında olan ve onlardan arınan dijital sistemlere yönelmek yani adisyon programı satın almak olmalıydı. Çoğu işletme bunu tercih etti ve işletmelerinde adisyon programı kullanmaya başladılar. Bunun kısa zamanda çok doğru bir tercih olduğunu anlayan işletmeler, bu programları çevrelerindeki insanlara da önermeye başladılar ve bu sistemler hızlı yayılmaya başladı. Küreselleşen dünya ve bu düzen içinde tutunmak isteyen bütün işletmeler için zorunlu hale gelen adisyon yazılımı; sadece adisyon almakla kalmamaktadır. İşletme üzerindeki pek çok yükü kendi üzerine alarak burada çalışanları mükemmel bir biçimde rahatlaması söz konusu olmaktadır.

Adisyon Programı Fiyatları

Bütün işletmeler kendi programlarına ister istemez farklı bir fiyat istemektedirler. Burada fiyat farkını oluşturan faktörleri iyi analiz etmek seçiminiz için en iyisi olacaktır. Sizleri gözü yormayan sade ama şık, kolay kullanımı olan ve pek çok özelliği barındıran Adisyon Programımızdan bahsetmek isteriz. Piyasa ortalamalarına göre çok daha uygun fiyata, ancak çok daha fazla özelliği bünyesinde barındıran adisyon programımızı kullanmaya başladığınız anda işletmenizdeki değişikliği fark edeceksiniz. Ödediğiniz ücretin her kuruşunu size tekrar kazandıracaktır ve uzun vadeli baktığınız zaman kazancını size ödeyen bir personel gibi sizin için çalışacaktır.

  Depo Takip Programları