bloom die bar

Restaurant Cafe Otomasyonu

Restaurant Cafe Otomasyonu

Restaurant ve cafelerde son dönemde büyük bir moda furyası baş göstermiştir. İnsanlar gerek fotoğraf çekmek gerekse daha farklı tatlar denemek adına konsepti olan işletmeleri tercih etmeye başlamıştır. Tabii bunu sadece ilk seçim için gerçekleştirmektedirler, genel olarak orada takılmak istiyorlarsa bu konuda daha farklı filtreleme tercihleri kullanmaktadırlar. İşletmede aldıkları lezzet, damak uyumu, verilen hizmetin kalitesi, sipariş teslim alma süresi gibi pek çok etken söz konusu olmaktadır. Restaurant Cafe Otomasyonu kullanarak ise hizmet konusunda işletmenize büyük bir destek sağlayabilmektesiniz. Bu yazılım sayesinde işletmenizin bütün satış ve üretim birimlerini elinize alabilmektesiniz. Her çalışanı ayrı ayrı inceleyerek gerekli adımları atabilmektesiniz. Bu da işletmenizde bir disiplinin söz konusu olmasını sağlamaktadır.

Neden Restaurant Cafe Otomasyonu Kullanmalıyım?

İşletmelerde daha verimli bir süreç izleyebilmek adına artık çeşitli otomasyonlar kullanılmaya başlanmıştır. Teknolojinin gelişimiyle beraber çoğu işletme artık masalardan değil de yemeksepeti gibi siteler üzerinden aldığı siparişlerle devamlılığını sağlamaktadır. Bu noktada sipariş takibi büyük önem arz etmektedir. Hem internetten gelen, hem telefondan gelen hem de işletme içerisinden gelen siparişlerin yönetimi yönetebilmek sizler için normal şartlarda çok zor ve karışık bir durumdur. Yazılımları kullanarak bu zorlukları yok edebilir ve sipariş yönetiminden, satış işlemlerine kadar her alanda bütün süreçleri kolay bir hale getirebilirsiniz. İşletmenize hem hız hem kolaylık hem de yüksek doğruluk imkanı sunan Restaurant Cafe Otomasyonu sayesinde pek çok iş artık daha kolay hale gelmektedir.

728X90

Restaurant Cafe Otomasyonu Avantajları Nelerdir?

  • Restaurant Cafenizin bütün cari raporlarını ve dönem raporlarını tek bir tık ile alabilmektesiniz.
  • Ödeme işlemleri kısmında oluşturulan adisyona göre otomatik olarak fatura ve fiş kesebilmektesiniz.
  • Bütün siparişleri yazılım üzerinde tek ekrandan inceleyebilirsiniz.
  • Nakit, kredi kartı ya da parça parça ödeme alma gibi seçenekler sayesinde müşterilerinizin isteklerini kolaylıkla karşılayabilirsiniz.
  • Siparişleri geldiği noktalara göre filtreleyebilir, sınıflandırabilirsiniz. Bu sayede her alandan gelen siparişleri ayrı ayrı inceleyerek raporlama şansına sahip olursunuz.

 

  Barkodlu Ürün Takip Sistemi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir