Yeni Motorola Razr katlanabilir telefon mu olacak?

Yeni Motorola Razr katlanabilir telefon mu olacak?

Motorola‘nın yeni bir Razr modeli üzerinde çalıştığı haberleri yılın sonunda teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlamıştı. Yeniden Ocak ayında ortaya çıkan sızıntılar Motorola‘nın dayanabilir ekranlı bir uslu telefon geliştirdiği doğrultusundaydı.

Waqar Khan adlı tasarımcının paylaştığı konsept dayanabilir telefon videosu ise bu kulislerde gezen bilgilerin yine gündeme gelmesine neden oldu.

Şu anda Lenovo cephesindden telefon hakkında fotoğrafı bir söyleme yok. Buna rağmen MWC 2019‘da bir sürprizle karşı karşıya gelmemiz muhtemel.

Waqar Khan‘ın paylaştığı renderlar her ne kadar göze güzel gelse de, dayanabilir ekran teknolojisinde, henüz ekranlar katlı vaziyetteyken bu kadar pak bir görüntü  veremiyor.

Buna rağmen karşımızda konsept bir çalışma var ve işletmenin bütün anlamıyla nasıl bir dayanabilir telefon ile karşımıza geleceği henüz muhakkak değil.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Razr geçmişin izlerini taşıyan dayanabilir telefon formuyla harcayıcı karşısına çıkabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225934

  Apple, iPhone 7 ve iPhone 8'de değişikliğe gidiyor!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir