Viper4Android için büyük güncelleme

Viper4Android için büyük güncelleme

Android bir makineniz varsa ve müzik dinleme tecrübesini daha da özelleştirmeyi düşünüyorsanız, bulabileceğiniz en kapsamlı ve en popüler çözüm olan Viper4Android, yeni aldığı aktüelleme ile çok daha işlevsel bir hale getirildi.  Gelen yenilikler şunlar:

Uygulama, Kotlin programlama dilinde baştan yazıldı Yeni arayüz Uygulamanın içine hazır ayarlar sekmesi ilave edildi Artık yalnızca 2.5.0.4 numaralı ses sürücüsü kullanılıyor Ses manipülasyonu kusuru düzenlendi Sürücü vaziyetinin kusurlu gösterilmesi vaziyeti düzenlendi Sistem geneli karanlık / aydınlık tema kullanılmasına göre uygulama da bu renklere adapte oluyor Montaj daha da basitleştirildi Yeni bildirim ayarları APK ebadı düşürülmüş

Bu aktüellemenin en dikkat çekici özelliği ise kuşkusuz, her şeyin Kotlin dilinde yine yazılmış olması.

Yeni dile geçilmesinden dolayı, uzun zamandır çözülemeyen kusurlar tamamen arınılarak kullanıcı tecrübeyi çok daha ileri bir seviyeye taşınmış gidişatta.

Google Chrome için Karanlık Mod müjdesi!

Google Chrome için Karanlık Mod müjdesi!

Google Chrome Karanlık Mod özelliği ile alakalı büyümeler yaşanmaya devam ediyor Rapora göre, mevzubahisi bu özellik yakın zaman içerisinde Mac ve Windows için geleceği iddia edildi.

Viper4Android nedir?

Euphy Wong isimli geliştiricinin, Android için hazırlamış olduğu seçenek ses sürücüsüdür. Makinenizin ses sürücüsünü Viper sürücüsü ile değiştirdiğinizde, Viper uygulaması ile, on beşin üstünde ses özelleştirme alternatifini kullanma imkanını ulaşabiliyorsunuz.

Kulaklıklarından veya makinenin dahili hoparlöründen istediği faydayı alamayan kullanıcılar için Viper, Android üzerinde bulunabilecek en fazla özelleştirme olanağına sahip çözüm diyebiliriz.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225631

  Google, mağazadan 29 zararlı uygulama kaldırdı!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir