Twitter Beta'da Yepyeni Özellikler Test Ediliyor (Tweet Düzenleme Hala Yok)

Twitter Beta’da Yepyeni Özellikler Test Ediliyor (Tweet Düzenleme Hala Yok)

Twitter, kullanıcılarına uzun vakittir lafını verdiği özellikleri test ediyor. Ancak tertip etme butonundan hali hazırda ses seda yok.

Geçtiğimiz haftalarda, Twitter’ın karanlık modundan davacı olan bir hayli kullanıcı olmuştu. Kullanılan oldukça koyu mavi arka tasarıdan ve yeniden mavi göstergeçlerden sevmeyen kullanıcılar, Twitter CEO’su Jack Dorsey’e şikayette bulunmuştu. Dorsey ise bu gidişata el atacaklarına söylemişti.

twitter beta da yepyeni ozellikler test ediliyor tweet duzenleme hala yok 5c5c3dba48160

Android kullanıcıları için yayınlanan son beta versiyonla beraber Twitter’a asıl bir karanlık mod geliyor. Bu sayede OLED ve AMOLED ekranlı telefonlarda ciddi bir pil tasarrufu sağlanacak.

Bununla beraber uzun vakittir beklenen, uçtan uca şifrelenmiş özel ileti özelliği de kullanıcıların emrine amade olacak.

twitter beta da yepyeni ozellikler test ediliyor tweet duzenleme hala yok 5c5c3dbaaaf62

Henüz bu beta versiyonu herkes için yayınlanmış gidişatta değil. Bir zaman sonra iOS için beta versiyonu karşımızda olacak ve sonraki süreçte kullanıcıların tamamına sunulacak. Twitter’da ‘tertip etme’ butonu bekleyenler ise emin ki azıcık daha bekleyecek.

Kaynak : https://www.androidheadlines.com/2019/02/twitter-beta-test-dark-mode.html sizlere www.nar10.com farkıyla sunulmuştur

Kaynak : https://www.webtekno.com/twitter-beta-da-yepyeni-ozellikler-test-ediliyor-tweet-duzenleme-hala-yok-h62668.html

  1.699 TL'ye yapay zekalı telefon: Casper VIA G3 inceleme
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir