Spotify Yenilendi!

Spotify Yenilendi!

Google’ın yeni uslu saatler için geliştirdiği Wear OS işletim sistemi, yeni getirilen iyileştirmeler ile her geçen gün daha kullanışlı bir hale geliyor. Bu aktüelleştirmeler ile birlikte Wear OS’a özel uygulamasını kullanıma sunan servislere Spotify’de ilave edildi.

Bundan sonra Wear OS işletimine sahio kullanıcılar rahat bir biçimde Spotify uygulamasıını uslu saatlerine indirebilecek ve müzik dinleyebilecekler. Kasım ayından itibaren Fossil Gen 4 ve Michael Kors Access Runway uslu saatlere kullanıcıların indirmesine gerek dinlemeden uygulama otomatik olarak entegre edilecek.

Spotify alıcıları uslu saatlerinden telefonda uyguladığı herşeyi hürce yapabilirler. Aynı biçimde çalma listelerini görüntülemek, müziği oynaymak, duraklatmak ve sonraki parçaya geçmeyi basitleştiriyor.

Gelen aktüelleme yalnızca bununla hudutlu kalmayacak. Tam bunların yanı gizeme uslu saat kullanıcıları Spotify eklentisini kullanarak, hoparlörlerine veya ses sistemlerine Spotify Connect aracılığı ile bağlanabilir ve bu sayede müziği uslu saatinizden hakimiyet edebilirsiniz.

sizlere www.nar10.com farkıyla sunulmuştur

Kaynak : https://www.veteknoloji.net/haber/spotify-yenilendi-87082.html

  Skype'taki Görüntülü Sohbetlerde Arka Planı Bulanıklaştırma Özelliği Geldi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir