Skype'taki Görüntülü Sohbetlerde Arka Planı Bulanıklaştırma Özelliği Geldi

Skype’taki Görüntülü Sohbetlerde Arka Planı Bulanıklaştırma Özelliği Geldi

Yıllar evvel Windows Live Messenger’ı çöpe yollamasının ahını hali hazırda sürükleyen Skype, oldukça hoş bir özellikle kullanıcılarını selamladı.

Skype’ın kullanıcı rakamı günden güne eksiliyor. Bir vakit evveline kadar özellikle firmaların iç yazışmalarında kullandığı, ancak Slack ve Microsoft’un kendi özel uygulama ve yazılımlarıyla iyice gözden düşen Skype’a yeni özellikler geliyor.

skype taki goruntulu sohbetlerde arka plani bulaniklastirma ozelligi geldi 5c5c3d1dcb13c

Microsoft’un Skype ile son çırpınışları mıdır meçhul ama yeni yarıyılda hem mobilde hem de web üzerinden yaptığınız görüntülü konuşmalarda arka tasarıyı flulaştırma olanağına sahip olacaksınız. Bu özelliği arama yapıldığında, isteyen taraf kendi kamerası için kullanabilecek. Karşı tarafın kamerasına müdahale edilemeyecek.

skype taki goruntulu sohbetlerde arka plani bulaniklastirma ozelligi geldi 5c5c3d23587c9

Microsoft, bu yeni özelliğin geçtiğimiz sene Microsoft Teams uygulamasına ilave edilen özellikle hemen hemen aynı olduğuna söyledi. Bu da demek oluyor ki sistem, kollar ve öbür uzuvlarla beraber suratınızı da idrak edecek ve kalan arka tasarıyı flulaştıracak. Özellik şu an haysiyeti ile mobil de dahil olmak üzere tam Skype uygulamalarına dağıtılıyor.

Kaynak : https://techcrunch.com/2019/02/06/skype-video-call-blur/ sizlere www.nar10.com farkıyla sunulmuştur

Kaynak : https://www.webtekno.com/skype-taki-goruntulu-sohbetlerde-arka-plani-bulaniklastirma-ozelligi-geldi-h62692.html

  NASA, Çin’in Ay’ın Uzak Yüzüne İndirdiği Uzay Aracını Fotoğrafladı
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir