Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music denemesi!

Shazam kullanıcılarına ücretsiz Apple Music denemesi!

Apple, geçen yıl müzik belirleyici bir servis olan Shazam‘ı satın almıştı. Uygulamayı satın almasından kısa bir zaman sonra tamamen fiyatsız olarak kullanıcılara sundu.

Bugün ise Apple, Shazam uygulamasını kullanarak Grammy Awards aktifliğini yayınlayacak ve yeni üyelere dört aylık fiyatsız Apple Music azalığı verecek. Zannedilen Apple önerisinden bir ay daha fazla olan bu öneri Apple Music tecrübesini yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat.

Dört aylık fiyatsız Apple Music önerinizi nasıl faalleştireceğinize gelecek olursak, Grammy Awards faalliğindeki yayın akışı esnasında, rastgele bir şarkıyı Shazam ile belirleyerek Apple Music’deri özel önerinin kilidini açabileceksiniz.

Aktiflik Amerika Birleşik Devletleri saati ile öğleden sonra 20.00‘da başlayacak ve 24.00‘a kadar sürmesi planlanıyor. Türkiye’de ise bu saat vasati sabah 04.00 ve 08.00 aralığına denk gelmektedir.

Apple şu anda asabi bir biçimde iPhone kullanıcıları ile Apple Music üyelik tabanını artırmak için zorluyor. Şayet bir müddettir Apple Music’i sınamak istiyorsanız, bunu yapmak için iyi bir zaman olabilir.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226231

  Cristiano Ronaldo FIFA 19 kapağından kaldırıldı!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir