Samsung Galaxy S10 en net haliyle görüntülendi!

Samsung Galaxy S10 en net haliyle görüntülendi!

Uzunca bir süredir gündemde olan ve hakkında yüzlerce haber yapılan S10 serinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı.

Bugün de, tanıtımına çok az bir süre kalan S10 modelinin arka paneli sızdırıldı. Pearl White yani İnci Beyazı olarak adlandırılan renk seçeneği ile görüntülen S10 modelinin yatay şekilde konumlandırılmış üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğunu görmekteyiz.

İnci Beyazı rengi ile beraber oldukça ışıltılı ve canlı bir görünüme sahip olan S10 modeli tabiri caizse görenleri kendine hayran bıraktırıyor.

Bunun haricinde, söz konusu görseli incelediğimiz zaman bizleri herhangi bir fiziksel parmak izi okuyucusu da karşılayamıyor. Bu da, S10 modelinin ekrana entegre edilen parmak izi okuyucusuyla geleceğini doğruluyor.

Galaxy S10’un kesinleşen özellikleri! (Video)

Samsung Galaxy S10 özellikleri ve fiyatı ile ilgili tüm bilinenleri sizler için bir araya getirdik. Pekİ, Galaxy S10 özellikleri neler sunacak? Galaxy S10 fiyatı nasıl olacak? Gelin, bu detaylara yakından bakalım.

Sızdırılan görselden görebildiklerimiz bunlarla sınırlı. Fakat, Samsung‘a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda S10’un, son zamanlarda sızdırılan görüntülerdeki gibi bir tasarım ile karşımıza çıkacağı da özellikle vurgulanıyor.

Peki, siz sızdırılan beyaz S10 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

  Mobil Yazılım
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir