Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!

Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!

Opera’nın yaptığı söylemeye göre VPN’i kullanabilmek için ayrıca bir uygulama indirip, kurmanıza gerek yok. VPN özelliği, tarayıcının içine yerleştirilmiş bir gidişatta bulunuyor. Reel hoş olan ise hem fiyatsız olması, hem de bilgi hudutlandırmasının bulunmaması. Öbür VPN’ler, genelde fiyatsız kullanım için belli bir bilgi hudutlandırması yapmaktalar.

Bununla beraber Avrupa, Amerika ve Asya kıtaları içerisinde tercih yapmanıza imkân sunuyor. Ya da bulunduğunuz yer için en iyi iletişimi seçen optimal mod da bulunmakta. Ayrıca arama motorunun bulunduğunuz bölgeyle ilgili daha geçimli neticeler sunması için, arama motorunun VPN irtibatını atlamasını da sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca VPN kullanımını sadece saklı sekmeler için faalleştirebiliyorsunuz.

Opera, VPN hizmetinin günlük olmayan kullanım için oluşturulduğunu söyledi. Bununla beraber işletme, VPN iletişimlerinin ne kadar süratli olduğunu ya da ne cins şifreleme kullandığını ise söylemedi. Yeniden de hudutsuz kullanıma sahip, fiyatsız bir VPN’i görmezden gelmek oldukça güç. Opera bu yeni özelliğin, beta kullanıcılara dalga dalga verileceğini açıkladı.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225700

  Viper4Android için büyük güncelleme
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir