Kırmızı Galaxy S10 ortaya çıktı!

Kırmızı Galaxy S10 ortaya çıktı!

Galaxy S10 serisinin tanıtılmasına 1 hafta kadar bir vakit kaldı. 20 Şubat’ta San Francisco’da tertip edilecek olan faallik ile lanse edilecek Galaxy S10 ile alakalı tertemiz ayrıntılarda ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de, Kırmızı Galaxy S10 modeli gözler önüne serildi.

Galaxy S10 Plus tüm gösterişiyle karşınızda!

Kırmızı Galaxy S10 modeli ortaya çıktı!

Bildiğiniz üzere, bundan birkaç gün evvel Galaxy S10e‘nin Kanarya Sarısı renk alternatifi ile geleceği ortaya çıkmıştı. Bu büyümenin ardından ise şimdi de, Kırmızı Galaxy S10‘un görüntüleri bizleri karşılıyor. Kırmızı Galaxy S10 Bu sene, birbirinden değişik renk alternatifleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Samsung, görünen o ki Galaxy S serisinin 10’uncu senesini özel renk alternatifleriyle kutlamak istiyor. Paylaşılan render görselini araştırdığımız zaman bizleri yine üçlü kamera ve ekrana defineli kamera tasarımı karşılıyor. Peki, S10’un özellikleri nasıl olacak?

Galaxy S10 özellikleri neler sunacak?

Bu sene üç değişik esas model ile karşımıza çıkacak olan Samsung, S10 serisinde satışa sunulacağı bölgeye göre Snapdragon 855 ve Exynos 9820’ye yer verecek. Bunun haricinde, 6/ 8 GB RAM‘a ve 128/512 GB dahili belleğe sahip olan amiral gemisi, 6.1 inçlik Super AMOLED ekranıyla da ön tasarıya çıkmayı muvaffak oluyor. 3 adet arka kameraya da konut sahipliği yapacak olan modelin ayrıca, 3.400 mAh‘lik bir pilden de efor alacağı ön görülüyor.

The post Kırmızı Galaxy S10 ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

]]> sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226462

  Yeni Volkswagen Passat tanıtıldı! İşte özellikleri!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir