İşte Türkiye'de satışa sunulan Volkswagen T-Roc fiyatı!

İşte Türkiye’de satışa sunulan Volkswagen T-Roc fiyatı!

Volkswagen’in geçtiğimiz sene fotoğrafı ilanını asıllaştırdığı kompakt SUV modeli azıcık gecikmeli olsa da nihayet ülkemizde satışa sunuldu.

Şu an için tek motor alternatifiyle gelen arabada 1.5 TSI 150 PS ACT motor ve 7 ileri DSG şanzıman sunuluyor. 250 Nm tork bedeline sahip olan kompakt SUV, 0’dan 100’e 8,4 saniyede çıkarken üst limit ise 205 kilometre/s olarak tanımlanmış.

Ülkemizde Highline ekipman kutusuyla satışa sunulacak olan T-Roc, 8 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip “Composition Media” Bilgi & Cümbüş Sistemi, LED farlar ve LED gündüz aydınlatmaları, App connect mobil iletişim arayüzü, 17 inç çaplı alüminyum alaşım jantlar, elektrikli direnebilir yan aynalar, Dijital Gösterge Oturumu “Active Info Display”, Ön/Arka Park mesafe sensörleri, çift bölgeli bütün otomatik klima “Klimatronik” gibi üst seviye özelliklerle beraber geliyor.

Taşıtı daha atletik ve zinde hale getiren R-Line ekipman kutuyu ise R-Line dış gövde kiti, 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar ve elektrikli açılır kapanır valiz ile geliyor.

Öbür taraftan günümüzün bırakılmaz güvenlik tedbirlerinden; Çarpışma Hazırlığı “PreCrash”, Paralel park asistanı “Park Assist”, Âmâ nokta ihtar sistemi “Blind Spot Detection”, Şerit takip asistanı “Lane Assist”, Yaya idrak etme özelliğine sahip Ön bölge asistanı “Front Assist” gibi teknolojik yenilikler ve sürüş asistan sistemleri de arabada sunuluyor.

Volkswagen T-Roc maliyeti ne kadar?

11 değişik gözde rengi ve 4 değişik tavan rengi ile satın alınabilen Volkswagen T-Roc maliyeti Highline ekipman kutuyu için 192.000 TL olarak söylenmiş vaziyette. Metalik renk opsiyonu olarak 1.370 TL ve panoramik açılır sırça tavan opsiyonu içinse 5.430 TL daha ödemeniz gerekiyor.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226312

  Depo Barkod Sistemleri
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir