Huawei P30 tasarımı Spigen kılıflarla ortaya çıktı!

Huawei P30 tasarımı Spigen kılıflarla ortaya çıktı!

MVC 2019‘da tanıtılması beklenen Huawei P30 ailesi, dün gelen bilgilere göre Paris konumlu bir etkinlikte Mart ayının sonunda tanıtılacak. Bununla birlikte özellikleri ortaya çıkmaya devam ederken, tasarımı da gün geçtikçe netleşiyor.

Spigen, bu amiral gemisi ailesi için beş farklı kılıf yayınladı ve Huawei P30 Pro‘daki dört kamerayı dikey bir düzende sağdaki çift LED flaşla ortaya çıkardı. Huawei P30 ise arka tarafında üçlü dikey kamera kurulumuna sahip olacak. Flaş ise kameranın altında konumlandırılacak.

Aralık ayında sızdırılan fotoğraflar, telefonları bir Oppo akıllı telefon tasarımından almış bir cep telefonu gibi sergilerken, bu sefer Spigen gerçek tasarımları ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Cihazın ön tarafına gelecek olursak, birçok cihazda karşılaştığımız yağmur damlası çentiği bekleniyor, ince bir alt çerçeve ile de bizleri karşılıyor.

Spiegen tarafından paylaşılanlar ise 28 Mart tarihi ile resmedilmesi dikkat çekti. Huawei P30 ailesinin tanıtım tarihinin, 28 Mart olacağı dedikodularını ortaya çıkardı.

  PTT drone ile kargo teslimatına başlıyor!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir