Game of Thrones'un final sezonundan ilk görüntüler!

Game of Thrones’un final sezonundan ilk görüntüler!

Henüz fragmanı yayınlamayan Game of Thrones 8. sezon ile alakalı coşku verici büyümeler sürat kesmeden devam ediyor.

Ara ara yayınlanan kısa tanıtım videoları ile dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran HBO, şimdide yeni sezona ait olan görüntüler ile karşımıza çıkıyor.

Efsanevi dizinin yeni sezon kısımlarının yayınlanmasına takribî olarak 2.5 ay gibi bir zaman kalmışken, ne yazık ki dizinin yeni sezonu hakkında hali hazırda elle yakalanabilir ipucu bulunmuyor.

Söz mevzusu bu gidişatı, ara ara yapılan paylaşımlarla gidermeye çalışan, Game of Thrones‘un fotoğrafı blog sayfası üzerinden dizinin final sezonun yer alan şahsiyetlerin görüntülerini paylaştı.

Yeniden hiç bir ipucu vermeyen HBO‘nun paylaşmış olduğu görselleri şöyle bir araştıracak olursak, yukarıyadaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere şahsiyetlerin üzerinde bir hayli evhamlı bir ifade bulunuyor.

Yeni Avengers Endgame fragmanı yayınlandı!

26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers Endgame’in yeni fragmanı yayınlandı. Peki, bizleri yeni fragmanda neler bekliyor. İşte, karşınızda yeni Avengers Endgame fragmanı!

HBO‘nun bu görsellerle birlikte dizinin hayranlarına bir ileti mi vermek istediği henüz öğrenilmiyor. Sizde, mevzubahisi bu görselleri hemen yukarıyadan araştırarak bu mevzu hakkındaki düşüncelerinizi altta yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Tüm bunları büyümelerin haricinde, ayrıca geçtiğimiz ay HBO dizinin final sezonuna ait olan ilk sahneyi de bizlerle paylaşmıştı.

It’s going to be a very good year.

Here’s your first look at @GameOfThrones, #Euphoria, @watchmen, #BigLittleLies and more. #HBO2019 pic.twitter.com/7Qblx7ioMh

— HBO @HBO January 7, 2019

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225506

  Restoran Adisyon Sistemi
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir