Facebook, yeni işlev peşinde

Facebook, yeni işlev peşinde

Facebook, şirketlerin Instagram Direct ve Facebook Messenger iletilerine aynı yerden erişebileceği ortak bir ileti platformu oluşturuyor.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Geçen ay ortaya çıkan bir New York Times raporu, Facebook’un Instagram, Facebook Messenger ve WhatsApp iletilerini harcayıcı tarafında bir araya getirecek bir platform üzerinde çalıştığını söylemişti. Bu kere Facebook’un benzerini firmalara müteveccih uygulamalar için yaptığı ortaya çıktı. Yeni işlev, Instagram Direct iletilerinin masaüstü ve mobildeki Facebook Pages Manager uygulamasındaki gelen paketinde görünmesini sağlayacak.

Bu yenilikten son kullanıcı haberdar olmayacak zira işlev, sadece firma sayfası idareyicileri için sunulacak. Facebook bu kararla iletileşme hizmetleri alanında avantaj elde etmek istiyor. Buna rağmen uçtan uca şifrelemeli WhatsApp’ın değişik Facebook iletileşme hizmetlerine dahil edilmesi, yeni saklılık evhamlarına yol açabilir.

Evvelki HaberSamsung Galaxy S Pen’e “Dahili Kamera” Geliyor! Sonraki Haberİşte Türkiye’nin İlk VR Aksiyon Serüven Oyunu sizlere www.nar10.com farkıyla sunulmuştur

  1.699 TL Fiyatıyla GM 9 Pro neler sunuyor?
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir