Efsanevi Lost dizisi geri dönüyor!

Efsanevi Lost dizisi geri dönüyor!

ABC Entertainment Başkanı Karey Burke bugün gazetecilere vermiş olduğu bir demeçte, 2004-2010 yılları arısında tüm dünyayı kasıp kavuran Lost dizisini yeniden başlatmaya istekli olduğunu belirtti.

Efsanevi diziyi yeniden başlatmak için oldukça istekli olan  Karey Burke ”Geceleri yatmaya gittiğimde hayal ettiğim tek şey” açıklamasıyla dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Şöyle bir baktığımızda, ABC’nin daha önceden de birçok efsanevi dizisi yeniden başlatmıştı. Şimdi de, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda ABC’nin yakın zaman içerisinde Bewitched dizisini de yeninden başlatabileceği ortaya çıktı. Bununla beraber, Designing Women  içinde bir devam projesi üzerinde çalışan ABC, görünen o ki yeniden seyircileri ekran başına bağlamak istiyor.

Söz konusu efsanevi diziye gelecek olursak şimdilik bu durumun biraz zaman alacağını belirtelim. Bildiğiniz üzere, Lost dizisinin yapımında yer alan birçok kişi yüksek profilli projelerde yer alıyor.

Bu sebepten dolayı şimdilik yapımcıların böyle bir projeye yönelmesi zaman alacak. Ancak, ABC başkanının istekli tavrını da göz önünde bulunduracak olursak, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde söz konusu dizi ile yeniden bir araya gelebiliriz.

Oldukça başarılı geçen altı sezonda toplamda 11 Emmy ödülü kazanan ABC yapımı dizi, 2010 yılında izleyicileri pek tatmin etmeyen bir final ile aramızdan ayrılmıştı.

Peki, siz halen birçok kesim tarafından tartışmalara konu olan dizinin geri dönme ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

  1 milyon dolarlık ATM soygunu yapıldı!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir