Cristiano Ronaldo FIFA 19 kapağından kaldırıldı!

Cristiano Ronaldo FIFA 19 kapağından kaldırıldı!

Son yarıyıllarda ismi aidat firariciliği ve cinsel hamle hadiseleri ile anılan dünya yıldızı, şimdi de FIFA 19 ile gündemde. Hatırlarsanız, EA Sport E3 2018 fuarında FIFA 19 ile karşımıza çıkmış ve tertemiz suratıyla hoşlanılan futbol oyununun yeni versiyonunu bize tanıtmıştı.

Bu tanıtımın en çok dikkat sürükleyen güzergahları, Şampiyonlar Ligi ve yeniden kapak yıldızı olan Cristiano Ronaldo olmuştu. Fakat, Ronaldo’nun ani kararı ile Real Madrid’den Juventus’a transfer olması EA Sports’u çıkmaza sokmuştu.

Bu büyümeye paralel olarak Yolculuk Modu başta olmak üzere Ronaldo’nun almış oldu ani karar suratından etkilenmişti. Yaşanan bu transfer sonrası Ronaldo’ya özel olarak planlanan bir hayli şeyde farklılığa giden EA Sports, o yarıyıl muhtemel bir gecikme haberi ile hayranlarını bir hayli sıkıntılı etmişti.

Ancak hiçbir somurtkanlık olmadan oyunu piyasa sunan dev imalci, şimdi de almış olduğu Ronaldo kararıyla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

İsmi son günlerde, cinsel hamle vakayı ile anılan Ronaldo‘nun görsellerini ilk evvel reklam afişlerinden kaldıran EA Sports herkesi afallamıştı. Ancak bu mevzu ile alakalı bir hayli dedikodu olmasına karşın rastgele bir şey söylemeyen EA Sports, Twitter üzerinden yapmış olduğu söyleme ile oyunun yeni kapağını duyurdu.

Hemen yukarıyadaki görselden de görebileceğiniz üzere FIFA’nın kapağında artık Neymar, Dybala, ve Kevin de Bruyne yer alıyor. Bu büyümeyle birlikte, Crisitiano Ronaldo FIFA 19 kapağından fotoğrafı olarak kaldırıldığı da duyurulmuş oldu.

Fakat, EA Sports‘un neden böyle bir saldırıya müracaat ettiği hali hazırda öğrenilmiyor. Ancak, firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler yönünde Ronaldo‘nun isminin cinsel hamle ile anılmasının firmaya hasar verebileceğinden dolayı böyle bir kararın alındığı şimdilik ön görülüyor.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226540

  Opera VPN özelliğini Android tarayıcısına entegre etti!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir