Chrome mobil için karanlık mod geliyor!

Chrome mobil için karanlık mod geliyor!

Saf Android için karanlık mod, senelerdir geleceği iddia edilen bir özellikti. Android Marshmallow versiyonundan beri her versiyonda geleceği söylense de, hiçbir zaman, final versiyonlarında karanlık modu göremedik.

Android Q ile ise işler değişiyor. Sistem geneli karanlık mod için, tüm Google uygulamalarına karanlık mod alternatifi ilave edilmeye başladı. Yeni ortaya çıkan bir büyümeye göre, Google Chrome da karanlık mod takviyesine kavuşuyor.

73 versiyon numarasında, test edilmek üzere ilave edilmiş olan özellik, sitelerin arkaplanını siyaha çevirmek için gibi özelliklere henüz sahip olmasa da, menülerin siyaha dönüştürülmüş olması, yakında karanlık modun tamamen ilave edileceği mevzusunda büyük bir ipucu veriyor.

Google Chrome için Karanlık Mod müjdesi!

Google Chrome için Karanlık Mod müjdesi!

Google Chrome Karanlık Mod özelliği ile alakalı büyümeler yaşanmaya devam ediyor Rapora göre, mevzubahisi bu özellik yakın zaman içerisinde Mac ve Windows için geleceği iddia edildi.

Yalnızca Android üzerinde değil, Windows ve macOS için de yakın zamanda karanlık mod takviyeyi geleceğini anımsatalım.

Şu an Youtube, Google Telefon ve bazı Google uygulamalarına fotoğrafı olarak ilave edilmiş olan karanlık mod, ileride daha fazla uygulamada kullanılabilecek.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226057

Bir önceki yazımız olan Özel seri Bugatti Chiron geliyor! başlıklı makalemizde 110. yıl özel bugatti, bugatti ve bugatti chiron hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Detay İçin 0531 793 62 22 Numaralı Hattımızdan Size Özel Danışmanımıza Sorularınızı İletebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir