Casper Excalibur G670 piyasaya çıktı!

Casper Excalibur G670 piyasaya çıktı!

Reyin severlere son teknoloji mahsuller ile maksimum performans ve aralıksız reyin neşeyi vadeden Excalibur acelesi ile Casper, 2019’da mahsul yelpazesini genişletmeyi ve yatırımlarını çoğaldırmayı kastediyor.

Bu gayeye müteveccih ilk adım olan ve reyin beğenirler için özel olarak geliştirilen Excalibur G670, 8. jenerasyon Intel Core i7 8750H altı çekirdekli operasyoncusu ile nitelikli bir reyin tecrübeyi vadediyor.

7. jenerasyon 7700HQ harekâtçıların aksine 12 tane iş parçacıklı yapısı ile 4.10 GHz’lik maksimum sürate erişebiliyor. Böylece bir evvelki jenerasyona göre %30 daha zinde ve yüksek performans sunabiliyor.

Excalibur G670, Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5 grafik kartı ile her oyunda akıcı bir performansta taahhüt ediyor.

İtinayla planlanan ana kartı ve termal yapısı sayesinde ise özellikle operasyoncu ve ekran kartının maksimum seviyede soğumasını sağlıyor. Bu özelliği ile saatlerce aralıksız reyin neşeyi yaşatırken, azami seviye kullanımda dahi suskun olabiliyor.

RGB Klavye ile apayrı bir reyin tecrübeyi!

G670, RGB aydınlatma ve binlerce değişik rengiyle reyin severlerin klavyelerini diledikleri renklerle özelleştirebilmesine imkân tanıyor. Renklerin tonlarını değiştirmeye ve aynı anda değişik renkleri uygulamaya imkân sağlayan RGB klavye genel anlamda oyunculara nitelikli bir tecrübe sunuyor.

Excalibur G670 ekran özellikleri

15,6 inç ebadındaki Excalibur G670 Full HD çözünürlüklü Anti Glare Parlamaz ekranı, mat yapısı sayesinde ekrana düşen tam ışıkları emerek yansımaları yasaklayabiliyor.

Casper Excalibur G670 özellikleri

Bununla beraber, IPS özelliği ile hangi açıdan bakarsanız bakın 178 dereceye kadar aynı netliği tutabiliyorsunuz.

Gelişmiş ses teknolojisi

Yeni jenerasyon Excalibur G670 modelinin en dikkat sürükleyen özelliği ise gelişmiş ses teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni jenerasyon dizüstü bilgisayarının her ayrıntının oyuncuları düşünen Casper, Dolby Digital Ses Sistemi ile nitelikli bir deneytim taahhüt ediyor.

Bunun haricinde, alt kısmında bulunan ekstra subwoofer hoparlörü ile niteliği gözeterek sesi 78 dB’den 90 dB’ye çıkartabiliyor. En ufak aksiyonların seslerini dahi anında dinleyebiliyorsunuz.

Maliyeti

Gelelim yeni jenerasyon oyuncu bilgisayarının maliyetine. Casper tarafından yapılan söyleme ile birlikte yenil oyuncu bilgisayarı, 8000 TL‘den satışa sunulmuş vaziyette. Natürel, şimdilik mevzubahisi bu modeller muhakkak başlı mağazalarda satışa sunulduğunu da özellikler belirtelim.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225766

  Apex Legends Mobile geliyor!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir