Asus Zenfone 6 tasarımı sızdırıldı!

Asus Zenfone 6 tasarımı sızdırıldı!

Öncelikle her iki görüntünün değişik kaynaklara ait olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Her iki görüntüde de, aygıtların arka kasası sarih bir biçimde gözüküyor. Modele ait paketler ise, aygıtların arka tarafında saklanmış. Görüntülerden ilki, gradyan adaleye üzerinde üçlü kamera montajına sahip Zenfone 6 modelini gösteriyor. Üçlü kamera montajı, daha evvel sızdırılan ayrıntılar arasında bulunuyor.

Ancak ikinci görüntüde gözüken tasarım, Ekim ayında yayınlanan sızıntı ile daha çok eşlik gösteriyor. Eş renkler, eş kamera montajı ve görünüşe göre kavisli tasarım, ilk sızıntıyı daha çok doğrular gidişatta. Ancak bu tasarımlarda beceriksiz olan şeylerden birisi de, parmak izi okuyucusu.

İlk görüntüde, kolinin üzerine dikkatli bir biçimde bakarsanız, ekranın altında ana ekran tuşu bulunuyor. Asus’un yeni jenerasyon makinelerinde parmak izini nasıl kullanacağını öğrenmesek de, evvelki modellerde parmak izi okuyucusunu arka kasaya konumlandırdığını biliyoruz. Ekim ayında yayınlanan görüntülerde de, ön ve arka tarafta parmak izi okuyucusu için rastgele bir alan bulunmuyordu. Bu sebeple efor tuşunda ya da ekran içinde bir parmak iziyle karşılaşma olasılığımız bulunuyor.

 

 

 

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=225936

  Konsol oyunlarını mobilde oynamak mümkün olacak!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir