Assassin's Creed 3 Remastered geliyor! İşte tarih!

Assassin’s Creed 3 Remastered geliyor! İşte tarih!

Ubisoft sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Bugün yayınlanan fragman ile beraber Assassin’s Creed 3 Remastered’in çıkış tarihini duyuran Ubisoft, efsanevi oyunun 29 Mart 2019′da yayınlanacağını müjdeledi.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosunda da görebileceğiniz üzere, yeniden geliştirilen oyun grafikleri tabiri caizse görenleri kendine hayran bıraktırıyor. İşte, o video!

Günümüz seviyesine getirilen Assassin’s Creed III‘ün grafikleri ile daha etkileyici bir atmosfer elde etmeyi başaran Ubisoft, yeniden geliştirdiği oyunuyla beraber adından söz ettirmek istiyor.

Assassin’s Creed 3 ile rekor üstüne rekor kıran dev yapımcı, ayrıca yapmış olduğu açıklama ile beraber efsanevi oyunun 4K ve HDR desteğinin olduğunu da belirtti.

30 Ekim 2012‘nin ardından 29 Mart 2019‘da yeniden piyasa sunulacak olan serinin efsanevi oyunun, George Washington‘ın kral olmaya çalıştığı ek paketi baştan olmak üzere diğer ek paketleri de yapılan yeniliklerden nasibini alıyor.

Assassin’s Creed 3 nasıl bir oyundu?

2012 senesi sonunda piyasadaki yerini alan Assassin’s Creed III, oyuncuları Amerika devrimi dönemine götürmüştü. Hikayesel olarak etkileyici olan oyun, o dönem optimizasyon sorunları ile birlikte oyuncuları üzse de, zamanla bu sorunlar da aşılmıştı.

Amerika devrimi döneminde geçen oyun şimdi Remastered versiyonuyla yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Peki, siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce, yenilenen grafikleriyle serisinin efsanevi oyunu yeninden başarılı satış rakamlarına ulaşabilir mi?

  LG G8 tasarımı ortaya çıktı!
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir