Aquaman 2 vizyon tarihi belli oldu!

Aquaman 2 vizyon tarihi belli oldu!

İlk filmi ile birlikte, gişedeki rakiplerini ezip sürükleyen Aquaman bildiğiniz üzere dünya genelinde 1.02 milyar dolardan fazla çıldır elde ederek, büyük bir zafere imza atmıştı.

DC Comics‘e büyük kazançlar kazandıran Aquaman, gelen pozitif tepkiler sonrasında devam filmi ile karşımıza çıkacağı yetki ağızlar tarafından doğrulandı.

THR‘ın söylemesine göre, Aquaman‘ın devam filmi David Leslie Johnson tarafından kaleme alınacak. Şimdilik devam filmi hakkında pek bir ayrıntı öğrenilmiyor olsa da ortaya çıkan söylentiler güzergahında, yeni filmin aynı âlemde geçecek olan bir fobi filmi olacağı iddia ediliyor.

Bunun haricinde, Trench‘lere odaklanacağı da belirtilen filminde fobi teması egemen olacağı da özellikle belirtiliyor.  Bunun haricinde çıkan değişik rivayetlerde ise, yeni filmin odağında ilk filmde olduğu gibi Jason Momoa yer alması bekleniyor.

Tüm bu tahminler ile birlikte, serinin devam filminin 2020 seneyi içerisinde vizyona gireceği de netleşmiş oldu.

Peki, siz devam filminde nasıl bir senaryo bekliyorsunuz? Bu mevzu ile alakalı düşüncelerinizi hemen altta yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226528

  Neler Yapıyoruz
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir