Apex Legends Mobile geliyor!

Apex Legends Mobile geliyor!

Henüz, bir hayli yetersizi bulunan fiyatsız Battle Royale oyunu, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesine erişmiş vaziyette. PC, PlayStation ve Xbox One oyuncuların huzuruna sunulan fiyatsız Apex Legends mobil platformalar içinde geliştirilmeye başlandığı EA Games’in CEO’su Andrew Wilson tarafından müjdelendi

Wilson’un  söylediklerine göre, mevzubahisi oyunu kısa zaman içerisinde çarpraz platform dayanağına kavuşturulacak. Bu bağlamda, oyunu Android ve iOS platformları içinde geliştirilebileceklerini belirten CEO, şimdilik bu mevzu üzerinden yoğunlaştıklarını belirtiyor.

Bununla beraber oyunun Asya’daki oyuncular tarafından büyük bir alaka ile karşılandığı belirten CEO, oyunu mobil platformlar için  geliştirmenin oldukça ehemmiyetli olduğunu da vurguluyor.

Şimdilik Legends‘ın ne zaman mobil platformlara çıkacağı öğrenilmiyor. Ancak, bu büyümeyi de göz önünde bulunduracak olursak, bu sene içerisinde oyunun mobil versiyonuyla toplanabiliriz.

Böylece, PUBG ve Fortnite ile olan kıyasıya rekabetini iOS ve Android platformlara da taşımayacak olan EA Games‘in, buradan da oldukça iyi kazançlar elde edeceği hipotez ediliyor.

Peki, oyunun mobil versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu ile alakalı düşüncelerinizi hemen altta yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226525

  Barkod Sistemi Online
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir