Acer Predator X27 inceleme!

Acer Predator X27 inceleme!

Quantum Dot teknolojine ev sahipliği yapan Acer Predator X27 modelini detaylı olarak incelediğimiz videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca, Predator X27‘nin tüm özelliklerini de okumaya devam edebilirsiniz. İyi seyirler…

Acer Predator X27 özellikleri ve fiyatı!

Predator serisi ürünleri ile dikkat çeken Acer, bu seferde üstün özellikleriyle ön plana çıkan Predator X27 ile karşımızda.

Söz konusu monitörün özelliklerinden bahsetmeden hemen önce gelin, Predator X27’nin tasarımına hızlıca bir göz atalım.

Acer Predator X27 inceleme / Acer Predator X27 özellikleri

Tasarım

Acer Predator X27 inceleme videomuzda da görebileceğiniz üzere yeni nesil monitörde bizleri şık bir stand tasarımı karşılıyor. Geometrik biçimlerden ilham alınarak tasarlanmış elmas kesim kollar, dışa doğru uzayarak tamamen metalden yapılmış, keskin hatları ön plana çıkartıyor.

Bununla beraber eğme, döndürme ve yükseklik ayarı için kullanıcıların her türlü rahatlığını düşünen Acer, bu kısımda da bizleri ergonomik bir tasarım anlayışıyla karşılıyor.

Genel anlamda ergonomik tasarımın hakim olduğu monitörde, ayrıca dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise, sağ ve sol üst köşelerine monte edebileceğiniz gölgelikler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu gölgelikler sayesinde ekranın sağ ve sol üst köşesinde gelen ışığı rahatlıkla kesmemize sağlayan Acer, bu konuda da dikkat çekmeyi başarıyor.

Toplamda 27 inç boyutunda olan ve yaklaşık olarak 6.5 kilo anlamında olan Acer Predator X27, V şeklinde tasarlanan şık metal ayaklarıyla da oldukça dengeli bir tasarıma sahip olduğunu da belirtelim. Tüm bu detayları geride bırakıp, gelim Acer Predator X27 özellikleri ve fiyatına.

Acer Predator özellikleri neler sunuyor?

Çarpıcı tasarımıyla ön plana çıkan Acer Predator X27, 4K çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı, 4 ms tepki süresi ve 1000 nit parlaklık seviyesine sahip.

Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanan monitör, yalnızca gerektiğinde yanacak şekilde her biri ayrı ayrı kontrol edilen 384 adet alandaki gelişmiş yerel LED aydınlatma özelliğiyle kontrast kalitesini yüksek tutabiliyor.

Ekrandaki siyah görüntülerin arkasında bulunan aydınlatmayı kısan monitör, siyahların o bölgede daha derin ve koyu olması sağlıyor.

Predator X27, Quantum Dot teknolojisine ek olarak Nvidia G-SYNC ile görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor, Nvidia ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor. Dahili Tobii göz takip teknolojisi ise oyuncular ekranın kenarlarına odaklandığında kameranın da otomatik olarak dönmesini sağlıyor.

Acer Predator X27 teknik özellikleri

Ekran Boyutu: 27 inç

Maksimum Çözünürlük: 4K (3840 x 2160p)

Panel Teknolojisi : IPS 8-bit + FRC kuantum noktalı parlamayan ekran

Bakış Açısı : 178 derece

En-boy oranı : 16:9

Yenileme hızı : Çeşitli renk çıkışlarında 98Hz, 120Hz, 144Hz (overclock)

Tepsi süresi : 4ms

HDR desteği: HDR10

Parlaklık : 600 nit(sabit), 1000 nit (en yüksek)

Kontrast oranı: 1.000:1

Uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisi: Nvidia G-Sync

Bağlantı Noktaları : 1x DisplayPort 1.4+ 1x HDMI 2.0 + 2x USB 3.0 , 3.5 mm ses girişi

Boyutlar: 18.39 – 22.64 (H) x 24.76 (G) x 14.75 (D) inç

  Turkcell'den 5G destekli yerli drone!

Ağırlık : 6.5 kilogram

Fiyat: 13.649 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir