ABD'nin en hızlı büyüyen akıllı telefon markası şaşırttı!

ABD’nin en hızlı büyüyen akıllı telefon markası şaşırttı!

Strategy Analytics bilgilerine göre ABD’de, daha evvel iOS kullanan bir hayli kullanıcının ilk Android tecrübelerini Google ile yaşadığı ortaya çıktı. Bu vaziyetin en büyük sebebi ise Pixel makinelerin Google’dan aktüellemeleri alan ilk aygıtlar olması olarak söylendi.

Aktüelleme, hakikatinde Anroid kullanıcıları için en ehemmiyetli hadise. Kullanıcılarının çoğu, işletim sisteminin en son versiyonunu süratli bir biçimde makinelerinde edinememekten yakınıyor. Google Pixel kullanıcıları ise Android ile alakalı her aktüellemeyi süratli bir biçimde makinelerinde buluyor.

Pixel kullanıcıları ayrıca, Google’ın kuşkulu aramaları izleyen arama ekranı özelliği ve şu anda Google Asistan’ı kullanan kullanıcılar için buluşma ve akşam yemeği rezervasyonları yapabilen Duplex özelliğine kadar değişen yeni teknolojilerde de ilk sırayı almaktadır.

Son olarak da tahlillere göre, Google‘ın tek kamera ile yüksek nitelik resimler sürükleyebilmesi, insanların makinelerini değiştirmeleri için ehemmiyetli bir neden olarak görülüyor.

Aygıtlar her ne kadar tasarımsal anlamda hoş neticeler ortaya çıkarmasa da, bu özellikler makinelerin süratli bir biçimde Amerika pazarında satış oranlarını artırması ve dik bir ivme ile yükseliş sağlamasına neden oldu ve olmaya devam ediyor.

sizlere Nar10 Depo Takip Yazılım Barkod Sistemleri farkıyla sunulmuştur
Kaynak:https://shiftdelete.net/?p=226174

  Haftanın en iyi duvar kağıtları - 10 Şubat
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir